Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Warszawa – Wola ul. Ogrodowa 42/44. Zapewniamy doskonałe warunki do wszechstronnego rozwoju każdego dziecka, uwzględniając jego potrzeby i oczekiwania.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Warszawa – Wola ul. Ogrodowa 42/44. Zapewniamy doskonałe warunki do wszechstronnego rozwoju każdego dziecka, uwzględniając jego potrzeby i oczekiwania."— Zapis prezentacji:

1 Warszawa – Wola ul. Ogrodowa 42/44

2

3 Zapewniamy doskonałe warunki do wszechstronnego rozwoju każdego dziecka, uwzględniając jego potrzeby i oczekiwania rodziców. Tworzymy sytuacje edukacyjne umożliwiające dzieciom podejmowanie aktywności twórczej i osiągnięcie dojrzałości szkolnej. Stosujemy ciekawe metody i formy pracy, dzięki którym pobyt w szkolnej zerówce jest dla dzieci atrakcyjny.

4 realizację programu wychowania i kształcenia sześciolatków, naukę języka angielskiego, zajęcia sportowe, zajęcia plastyczne, opiekę psychologa, logopedy i terapeuty pedagogicznego, zajęcia ogólnorozwojowe wykorzystujące kinezjologię edukacyjną.

5

6 Tu dzieci mogą odpoczywać, słuchając muzyki, książek czytanych przez nauczyciela lub w czasie zabaw na powietrzu.

7 i smaczne posiłki w stołówce szkolnej. Obiad dwudaniowy kosztuje 6,50 zł II śniadanie i podwieczorek - 4,00 zł Mleko białe – bezpłatnie Owoce i warzywa

8 tel. 022 620 17 40 e-mail: sp221@edu.um.warszawa.pl strona internetowa: www.sp221.edu.pl


Pobierz ppt "Warszawa – Wola ul. Ogrodowa 42/44. Zapewniamy doskonałe warunki do wszechstronnego rozwoju każdego dziecka, uwzględniając jego potrzeby i oczekiwania."

Podobne prezentacje


Reklamy Google