Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Deutschland - Hannover

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Deutschland - Hannover"— Zapis prezentacji:

1 Deutschland - Hannover

2 Grupa 30 osób składająca się z 27 uczniów w wieku 19 lat, 2 opiekunów i pilota z Chorzowa, udająca się na tygodniową wycieczkę do Hannover (Niemcy)

3 Sindbad: 369.90 PLN Riviera: 389.90 PLN Eurobus: 370.00 PLN
Ceny Sindbad: PLN Riviera: PLN Eurobus: PLN

4 Standard autokarów Sindbad: toaleta, klimatyzacja, odtwarzacz DVD, barek z gorącymi oraz zimnymi napojami, stoliczki, podnóżki, siedzenia rozkładane i rozsuwane. Riviera: toaleta, klimatyzacja, odtwarzacz DVD, barek, stoliczki i podnóżki. Eurobus: toaleta, klimatyzacja, odtwarzacz DVD, barek, stoliczki, podnóżki.

5 Trasa Sindbad: Chorzów - Bytom - Zabrze -Gliwice - Pyskowice - Strzelce Opolskie - Opole - Brzeg - Oława - Wrocław - Legnica - Olszyna – Hannover Riviera: Chorzów - Bytom - Tarnowskie Góry - Tworóg - Lubliniec - Dobrodzień - Olesno - Opole - Wrocław - Hannover Eurobus: Chorzów - Bytom - Zabrze - Gliwice - Pyskowice - Toszek - Strzelce Opolskie - Opole - Wrocław - Legnica - Braunschweig - Hannover

6 Informacje o firmach

7 Prywatne Biuro Podróży Sindbad powstało w 1983 roku i jest jednym z najstarszych i największych biur podróży w Polsce. Aktualnie zatrudniamy grupę ponad 350 pracowników i dysponujemy flotą prawie 100 własnych komfortowych autokarów marki Setra. Obecnie podstawową działalnością Sindbada są: regularne, międzynarodowe przewozy autokarowe, organizacja imprez turystycznych, wycieczki szkolne, organizacja wyjazdów na imprezy sportowe. wynajem autokarów, incentive (imprezy  dla firm), rezerwacja hoteli, rezerwacja i sprzedaż biletów lotniczych. Połączenia: Austria, Belgia, Bułgaria, Czechy, Dania, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Luksemburg, Niemcy, Norwegia, Polska, Słowacja, Słowenia, Szwajcaria, Szwecja, Ukraina, UK, Węgry, Włochy.

8 Połączenia: Belgia, Francja, Holandia, Niemcy, UK, Włochy.
Obsługa regularnych przewozów autobusowych to glówna dzialalność firmy Riviera. Realizuje ona regularne, oparte na rozkładzie jazdy połączenia autobusowe z większych miast południowej Polski do miast północnych Niemiec tj. Wolfsburg, Hildeshem, Hannover, Bremen, Delmenhorst, Oldenburg, Wilhelmshaven, Witmund, Aurich, Emden, Norden, Norddeich oraz codzienne połączenia na linii Opole - Warszawa przez Ozimek, Dobrodzień, Lubliniec, Częstochowa. Połączenia: Belgia, Francja, Holandia, Niemcy, UK, Włochy.

9 Eurobus: Eurobus powstał w roku 2003, jako platforma zrzeszająca przewoźników z długoletnim doświadczeniem: Eurotrans, Orland, Trans Service - udziałowców Eurobusu, a także firmy przewozowe na zasadach partnerskich: Active Trade, Almabus, Biacomex, Intercars, Juventur, PKS Stalowa Wola, PPKS Warszawa i Riviera. Połączenia: Austria, Belgia, Czechy, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Luksemburg, Niemcy, Norwegia, Polska, Szwajcaria, Szwecja, Ukraina, UK, Włochy.

10 Obliczanie trasy Chorzów - Hannover 771 km – około 11 godzin.

11 Z Chorzowa wjeżdżamy na autostradę A4 w kierunku Wrocławia.
Jedziemy autostradą A4 (mijamy Opole, Wrocław, Legnicę). Na węźle Krzyżowa odbijamy na autostradę A18 do granicy Olszyna/Klein Bademeusel. Dalej autostradą A15 do węzła Dreieck Spreewald i wjeżdżamy na autostradę A13. Kierując się autostradą A13 dojeżdżamy do węzła Berliner Ring i wjeżdżamy na autostradę A10. Dojeżdżamy do Berliner Ring niedaleko Bliesendorf i wjeżdżamy na autostradę A2. Na węźle Kreuz Hannover Buchholz wjeżdżamy na autostradę A37 w kierunku Hannover aż do Hamburger Allee Straße.

12 Chorzów r. Biuro Podróży „Ekonomik - Tour” sp. z o.o. Ul. Urbanowicza 2 Chorzów NIP: REGON:    P.B.P. SINDBAD Opole Rynek 8 tel.kom tel. + 48  77  fax + 48  77  Zamówienie   Zwracam się z uprzejmą prośbą o wynajęcie autokaru wysokiej klasy z klimatyzacją, telewizorem, barkiem i toaletą dla grupy 30 osób (27 uczniów, 2 opiekunów i pilot). Wyjazd w dniu r. przy ZSE w Chorzowie ul. Urbanowicza 2 o godz , natomiast przyjazd w dniu przy ZSE w Chorzowie ul. Urbanowicza 2 ok. godziny Trasa przejazdu Chorzów – Hannover: Z Chorzowa wjeżdżamy na autostradę A4 w kierunku Wrocławia. Jedziemy autostradą A4 (mijamy Opole, Wrocław, Legnicę). Na węźle Krzyżowa odbijamy na autostradę A18 do granicy Olszyna/Klein Bademeusel. Dalej autostradą A15 do węzła Dreieck Spreewald i wjeżdżamy na autostradę A13. Kierując się autostradą A13 dojeżdżamy do węzła Berliner Ring i wjeżdżamy na autostradę A10. Dojeżdżamy do Berliner Ring niedaleko Bliesendorf i wjeżdżamy na autostradę A2. Na węźle Kreuz Hannover Buchholz wjeżdżamy na autostradę A37 w kierunku Hannover aż do Hamburger Allee Straße. Łączne zestawienie kilometórw 771 km. Proszę o 4 postoje (dwa 15 minutowe na dowolnych stacjach benzynowych w Polsce, jeden 30 minutowy na granicy Polsko-Niemieckiej oraz dwa 10 minutowe na dowolnych stacjach benzynowych w Niemczech). Koszty związane z zakwaterowaniem i wyżywieniem kierowcy pokrywa organizator imprezy. Należność za ww. usługę zostanie uregulowana po otrzymaniu faktury. Proszę o pisemne potwierdzenie zamówienia. Z poważaniem Klaudia Ogrodowicz

13 Podsumowanie Wybrałam to miasto ze względu na jego bogatą kulturę i dużą ilość różnorodnych imprez, które zachęcają młodych ludzi do przyjazdu. Moim zdaniem najlepszym przewoźnikiem będzie „Sindbad”, ponieważ oferuje najniższą cenę za przejazd oraz autobus wysokiej klasy.

14 Bibliografia http://www.obliczanietrasy.pl/ http://sindbad.pl/


Pobierz ppt "Deutschland - Hannover"

Podobne prezentacje


Reklamy Google