Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Piękna pracownia Wchodzę do pięknej pracowni, w której od tej pory będziemy mieć ćwiczenia z sieci. Jestem pod wrażeniem! Prowadzący mówi coś o adresach.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Piękna pracownia Wchodzę do pięknej pracowni, w której od tej pory będziemy mieć ćwiczenia z sieci. Jestem pod wrażeniem! Prowadzący mówi coś o adresach."— Zapis prezentacji:

1 Piękna pracownia Wchodzę do pięknej pracowni, w której od tej pory będziemy mieć ćwiczenia z sieci. Jestem pod wrażeniem! Prowadzący mówi coś o adresach IP i systemie nazw domenowych. Nie wszystkie komputery działają, więc prowadzący każe się połączyć w pary. Każą mi PINGować, nie wiem po co … Szukam w wyszukiwarkach internetowych wiadomości na temat Zamku Królewskiego w Warszawie. Znalazłam … hurrra!!!!

2 Jestem numerem Dostałam nr sp83b_04 i od tej pory mam go używać. Konfiguruję program pocztowy Outlook Express. Testuję program pocztowy wysyłając listy do kolegów sp83b_03 i sp83b_05 oraz do koleżanek sp83b_05 i sp83b_01. Jeszcze mi się te sp83b_xx nie pomyliły Mogę nawet wysłać załącznik, to cudowne.

3 Dyskusje, pakowanie, rozpakowywanie, pakowanie, … Moja poczta działa. Moja poczta działa. Konfiguruję grupy dyskusyjne i próbuję coś na nich ogłosić. Konfiguruję grupy dyskusyjne i próbuję coś na nich ogłosić. Na stronie opiekuna pracowni odnajduję program pakujący PowerArchiwer. Na stronie opiekuna pracowni odnajduję program pakujący PowerArchiwer. Instaluję go, żeby nauczyć się w jaki sposób należy pakować i rozpakowywać pliki graficzne stworzone w programie PAINT. Instaluję go, żeby nauczyć się w jaki sposób należy pakować i rozpakowywać pliki graficzne stworzone w programie PAINT.

4 Cudowny HTML Niespodzianka – nowy prowadzący. Niespodzianka – nowy prowadzący. Cóż to ten html? Cóż to ten html?, – jak to spamiętać?, – jak to spamiętać? Zrobiłam stronę www. Mam się czym pochwalić w domu. Zrobiłam stronę www. Mam się czym pochwalić w domu. Wspaniałe ćwiczenia. Dużo nowej i treściwej wiedzy. Prowadzący nie improwizuje tylko ze spokojem tłumaczy zawiłości języka html. Pierwszy raz wychodzę z ćwiczeń zadowolona

5 NetMeeting, NetPassport itp.. Itd.. Prowadzący mówi coś o NetMeetingu, każe uruchomić i wywołać sąsiada. Prowadzący mówi coś o NetMeetingu, każe uruchomić i wywołać sąsiada. Coś nie wychodzi, prowadzący mówi, że dawno tego nie robił. Coś nie wychodzi, prowadzący mówi, że dawno tego nie robił. Wreszcie udało się mogę sobie pogadać z kolegą siedzącym obok i porysować na białej tablicy. Tylko skąd prowadzący wiedział, że marzyłam o czymś takim całą noc? No skąd …? Wreszcie udało się mogę sobie pogadać z kolegą siedzącym obok i porysować na białej tablicy. Tylko skąd prowadzący wiedział, że marzyłam o czymś takim całą noc? No skąd …? Kolejne zadanie – Messenger. Kolejne zadanie – Messenger. Mamy uzyskać NetPassport i zarejestrować swój profil. Mamy uzyskać NetPassport i zarejestrować swój profil. Zrobiłam to już kilka lat temu i cały czas korzystam z tego programu. Jeśli ktoś chce ze mną pogadać w Messengerze to niech doda kontakt tamarka_m@hotmail.com Zrobiłam to już kilka lat temu i cały czas korzystam z tego programu. Jeśli ktoś chce ze mną pogadać w Messengerze to niech doda kontakt tamarka_m@hotmail.com Strata czasu, w domu zrobiłabym coś pożytecznego

6 Ogonki97 i PowerPoint Kolejne ciekawe ćwiczenia. Kolejne ciekawe ćwiczenia. Dowiedziałam się jaka jest różnica między ISO-8859-2, a Windows-1250. Dowiedziałam się jaka jest różnica między ISO-8859-2, a Windows-1250. Konwertuję swoją stronę. Udało się. Można sprawdzić http://edu.oeiizk.waw.pl/~sp83b_04/ Konwertuję swoją stronę. Udało się. Można sprawdzić http://edu.oeiizk.waw.pl/~sp83b_04/ Kim jestem ? Trudne pytanie … ale prezentacja chyba się udała. Kim jestem ? Trudne pytanie … ale prezentacja chyba się udała. Ponieważ PowerPoint nie jest dla mnie tajemnicą mogę iść na kawę i nabrać sił na ćwiczenia z Bazy Danych. Ponieważ PowerPoint nie jest dla mnie tajemnicą mogę iść na kawę i nabrać sił na ćwiczenia z Bazy Danych.

7 Refleksje Tworzenie stron internetowych stało się moim obowiązkowym hobby. Tworzenie stron internetowych stało się moim obowiązkowym hobby. Autorka prezentacji sp83b_04 Bardzo lubię wysyłać maile do swojego ulubionego wykładowcy. Bardzo lubię wysyłać maile do swojego ulubionego wykładowcy. Czasem mam dość zadań domowych. Czasem mam dość zadań domowych.


Pobierz ppt "Piękna pracownia Wchodzę do pięknej pracowni, w której od tej pory będziemy mieć ćwiczenia z sieci. Jestem pod wrażeniem! Prowadzący mówi coś o adresach."

Podobne prezentacje


Reklamy Google