Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Ćwiczenia 1 Oswajam się z internetem.Można tu znaleźć różne ciekawostki!? Rozpoczynam wędrówkę pod górę, ale wiele szczytów już zdobyłam, więc może i ten.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Ćwiczenia 1 Oswajam się z internetem.Można tu znaleźć różne ciekawostki!? Rozpoczynam wędrówkę pod górę, ale wiele szczytów już zdobyłam, więc może i ten."— Zapis prezentacji:

1 Ćwiczenia 1 Oswajam się z internetem.Można tu znaleźć różne ciekawostki!? Rozpoczynam wędrówkę pod górę, ale wiele szczytów już zdobyłam, więc może i ten zdobędę!!!

2 Ćwiczenia 2 Stumilowy krok – mam własne konto pocztowe z hasłem Ekspresowe wysyłanie listów w świat jest super!!!!

3 Ćwiczenia 3 Poznajemy nowe możliwości: w grupach dyskusyjnych można o coś zapytać lub ogłosić własne poglądy. To jest ciekawe, ale różni dziwni ludzie piszą różne dziwne rzeczy!?!?

4 Ćwiczenia 4 Tworzymy własną stronę internetową. Język html jest dziwny, ale efekty są interesujące i coraz bardziej mnie to wciąga!!! Będzie można się pochwalić znajomym!

5 Ćwiczenia 5 Znowu nowy program –NetMeeting i nowe możliwości Mam kontakt ze światem !?

6 Ćwiczenia 6 Trzeba wymyśleć nowe hasło-powinno być trudne! Dalej tworzymy nowe strony, ale trzeba użyć ogonków, aby polskie litery były czytelne.

7 Ćwiczenia 7 Tworzymy prezentację w programie Power Point – to jest bardzo ciekawe i daje wiele możliwości tworzenia pokazów na różne tematy Moje zdjęcie przy pracy na zajęciach


Pobierz ppt "Ćwiczenia 1 Oswajam się z internetem.Można tu znaleźć różne ciekawostki!? Rozpoczynam wędrówkę pod górę, ale wiele szczytów już zdobyłam, więc może i ten."

Podobne prezentacje


Reklamy Google