Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

By klasa II a. Każdy dzieciak z klasy „a” historię o wapniu dobrze zna! Bo wapń jest zdrowy, bo wapń jest niezbędny, by koledzy i koleżanki mieli silne.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "By klasa II a. Każdy dzieciak z klasy „a” historię o wapniu dobrze zna! Bo wapń jest zdrowy, bo wapń jest niezbędny, by koledzy i koleżanki mieli silne."— Zapis prezentacji:

1 by klasa II a

2 Każdy dzieciak z klasy „a” historię o wapniu dobrze zna! Bo wapń jest zdrowy, bo wapń jest niezbędny, by koledzy i koleżanki mieli silne zęby!!! Pani Roma się na tym wszystkim świetnie zna, dlatego co dzień mądrość tą powtarza nam

3 8 listopada dniem wspólnego śniadanka był, bez radości z tego faktu się nie obył ! Wielkie eksperymenty przeprowadzane były, wszystkie dzieciaki nieźle się zdziwiły! Cuda, dziwy się ze skorupkami działy, o których wcześniej koledzy i koleżanki z klasy II a nie wiedziały! Patrzyły dzieci i dużo się zastanawiały, aż wniosek poważny przygotowały: WAPNIA WCZEŚNIEJ NA OCZKA NIE WIDZIAŁY CHOCIAŻ CODZIENNIE PRZY SOBIE GO MIAŁY

4 Każdy z nas rośnie w siłę, dlatego musimy jeść ZDROWE ŚNIADANIE Mamusie miłe! My już na tym wszystkim się też dość dobrze znamy dlatego w pole wywieść się nie damy i tylko zdrowe pożywienie na nasz talerz kłaść pozwalamy!

5 Pani Bajka też jest zdania tego, że zdrowe śniadanie musisz zjeść drogi Kolego! Dlatego zjedz sobie coś pysznego a przy tym w witaminki Bogatego, a będziesz mieć moc jak przystało na ucznia wzorowego!

6 Przygotowania wielkiego ta akcja wymagała, ale musimy przyznać – się opłacała! Teraz, że śniadanie daje moc, śni nam się co noc! Dzielnie tą informację Powtarzamy i edukujemy nasze Mamy!

7 Teraz chcemy sponsorom akcji pięknie podziękować Bo dzięki takim firmom jak Wy, będziemy mogli świat w przyszłości zawojować! Może jak będziemy duzi to z uśmiechem na buzi, dostaniemy pracę i narobimy hałasu tworząc zyski wszechczasów, wspominając wtedy dzięki komu mieliśmy moc by uczyć się całą noc

8 Dziękujemy i zdrowe śniadania rekomendujemy! Klasa II a Szkoła Podstawowa nr 2 im Św. Jadwigi Królowej w Nowym Sączu


Pobierz ppt "By klasa II a. Każdy dzieciak z klasy „a” historię o wapniu dobrze zna! Bo wapń jest zdrowy, bo wapń jest niezbędny, by koledzy i koleżanki mieli silne."

Podobne prezentacje


Reklamy Google