Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

MINIPRZEDSIĘBIORSTWO –Travelgers II Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Jana Twardowskiego w Dębicy Opiekun – Katarzyna Buszek.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "MINIPRZEDSIĘBIORSTWO –Travelgers II Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Jana Twardowskiego w Dębicy Opiekun – Katarzyna Buszek."— Zapis prezentacji:

1 MINIPRZEDSIĘBIORSTWO –Travelgers II Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Jana Twardowskiego w Dębicy Opiekun – Katarzyna Buszek

2 Travelgers to biuro podróży działające na terenie II Liceum Ogólnokształcącego w Dębicy. Spośród miniprzedsiębiorstw w naszej szkole, jesteśmy jedyną grupą, która świadczy usługi turystyczne. Nasze działania skierowane są do klas pierwszych oraz drugich, a w ofercie znajdują się wycieczki klasowe na terenie Polski oraz szkolna wycieczka zagraniczna.

3

4 W naszej ofercie znajdują się wycieczki dwu i trzy dniowe na terenie Polski, w najbardziej urokliwe i najczęściej odwiedzane miejsca m.in. Kazimierz Dolny, Zakopane, Wrocław. Travelgers oferuje także organizacje wycieczek w wybrane przez klientów miejsce. W ostatnim czasie nasze miniprzesiębiorstowo poszerzyło swoją działalność o organizację przyjęć. Explore the world with Travelgers.

5


Pobierz ppt "MINIPRZEDSIĘBIORSTWO –Travelgers II Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Jana Twardowskiego w Dębicy Opiekun – Katarzyna Buszek."

Podobne prezentacje


Reklamy Google