Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

To miniprzedsiębiorstwo działające w ramach gry edukacyjnej. Siedziba firmy znajduje się na terenie I LO im. Tomasza Zana we Wschowie. Tworzy ją ośmioro.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "To miniprzedsiębiorstwo działające w ramach gry edukacyjnej. Siedziba firmy znajduje się na terenie I LO im. Tomasza Zana we Wschowie. Tworzy ją ośmioro."— Zapis prezentacji:

1 To miniprzedsiębiorstwo działające w ramach gry edukacyjnej. Siedziba firmy znajduje się na terenie I LO im. Tomasza Zana we Wschowie. Tworzy ją ośmioro uczniów z klasy Ia.

2 Kadra Oskar Ryśkiewicz – Dyrektor Marlena Reimann – Dyrektor do spraw Marketingu Maciej Stecyk – Dyrektor do spraw Finansowych Monika Sobczuk Monika Kozelka Jagoda Rzepka Ola Władaczyńska Bartosz Kwieciński

3 Główne Cele Sprzedanie jak największej liczby produktów i usług oferowanych przez naszą firmę; efektywne kształtowanie postawy przedsiębiorczości i naukę przez działanie; przygotowanie uczniów do podejmowania samodzielnej działalności gospodarczej oraz rozwijanie ich inicjatywności i przedsiębiorczości.

4 Kontakt E-mail: simplyeight.wschowa@gmail.com Telefon: 725 497 452 Adres internetowy: simplyeight.tumblr.com


Pobierz ppt "To miniprzedsiębiorstwo działające w ramach gry edukacyjnej. Siedziba firmy znajduje się na terenie I LO im. Tomasza Zana we Wschowie. Tworzy ją ośmioro."

Podobne prezentacje


Reklamy Google