Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

NIEDZIELA MISYJNA W KŁODNICY 26 PAŹDZIERNIK 2014.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "NIEDZIELA MISYJNA W KŁODNICY 26 PAŹDZIERNIK 2014."— Zapis prezentacji:

1 NIEDZIELA MISYJNA W KŁODNICY 26 PAŹDZIERNIK 2014

2 Komentarz do darów Procesja z darami zbliża się do ołtarza

3 Biblia - Słowo Boga, które ukazuje Drogę, Prawdę i życie. Niech będzie obecna w każdym domu, w każdym zakątku świata, aby wszyscy, którzy ją czytają, doświadczyli Bożej miłości. Kula ziemska -jest symbolem, że jeden powszechny i apostolski Kościół jest posłany z Dobrą Nowiną do wszystkich narodów na całym świecie.

4 Afryka - kolor zielony. W symbolu chleba przyjmij. Panie, ból wszystkich dzieci chorych, głodnych, niedożywionych i cierpiących z powodu wojen, a nas naucz dzielenia się z nimi darami duchowymi i materialnymi Różaniec - niech będzie znakiem naszej modlitwy w intencjach wszystkich dzieł misyjnych.

5 Azja - kolor żółty. W symbolu zabawek przyjmij, Panie, cierpienia wszystkich dzieci, które nie mają radosnego dzieciństwa, ponieważ są wykorzystywane do różnego rodzaju pracy, a nas naucz pomocy tym, którzy ciężko pracują. Oceania - kolor niebieski. W symbolu książki i zeszytu przyjmij, Panie, cierpienia dzieci, które nie mogą się uczyć, a nas naucz solidno­ści w nauce Ameryka - kolor czerwony. W symbolu serca przyjmij, Panie, cierpienia dzieci bezdomnych i samotnych, żyjących na ulicach, a nas naucz wrażliwości na wszystkich, którzy sie smucą i płaczą.

6 Europa - kolor biały. W symbolu – tableta przyjmij, Panie, samot­ ność europejskich dzieci, które często posiadają wszystko oprócz miłości rodziców i wychowania religijnego, a nas naucz troski o to co duchowe, a nie tylko materialne. Chleb i wino za chwilę zostaną przemienione w Twoje Ciało i Twoją Krew. Prosimy Cię, Panie, abyśmy umocnieni Eucharystią budowali swoje życie na skale, którą jest Jezus Chrystus.

7 E U C H A R Y S T I A

8 P a m i ą t k o w e z d j ę c i a


Pobierz ppt "NIEDZIELA MISYJNA W KŁODNICY 26 PAŹDZIERNIK 2014."

Podobne prezentacje


Reklamy Google