Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Profesjonalne rozwiązanie telekonferencyjne Prezentacja produktu.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Profesjonalne rozwiązanie telekonferencyjne Prezentacja produktu."— Zapis prezentacji:

1 Profesjonalne rozwiązanie telekonferencyjne Prezentacja produktu

2 Telekonferencja - jest to usługa, która daje możliwość prowadzenia konwersacji telefonicznej nawet przez kilkudziesięciu rozmówców w jednym czasie. Mają oni do dyspozycji kilka różnych narzędzi takich jak: telefony analogowe, cyfrowe, komórkowe, jak i również innego rodzaju połączenia telekomunikacyjne, w tym: połączenia radiowe i poprzez sieci komputerowe. Czym jest telekonferencja ?

3 Informacje o produkcie Dostępność Jak zamówić ? Wszystko co powinieneś wiedzieć o Naszej telekonferencji

4 Podstawowe informacje o produkcie Telemeeting - to elastyczne i nowoczesne podejście do organizowania i przeprowadzania telekonferencji. Dzięki wykorzystaniu paneli www można korzystać z możliwości produktu bez konieczności kontaktu z operatorem oraz instalacji sprzętu i oprogramowania.

5 Telemeeting - korzyści i zalety Zamawianie i zarządzanie telekonferencjami bez kontaktu z operatorem (do 58 uczestników jednocześnie) Możliwość wydzwonienia do uczestników z panelu www Kontrola przebiegu telekonferencji dzięki panelowi www (prowadzący i uczestnicy) Własna rozbudowana książka telefoniczna Automatyczne potwierdzenia (Standard, On-line) Automatyczne zaproszenia (On-line) Możliwość przedłużania telekonferencji bez ograniczeń Lokalizacja osoby która aktualnie mówi Nagrywanie telekonferencji Prezentacje multimedialne ppt.

6 Dostępność Usługa Telemeeting dostępna jest 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu z dowolnego miejsca na świecie. Nieograniczona liczba osób po stronie klienta może w prosty sposób w tym samym czasie i terminie zestawiać dowolną ilość telekonferencji.

7 Napisz do Nas maila na adres: lub Zadzwoń na Naszą infolinie handlową (061) Jak zamówić ?

8 Z naszej usługi dotychczas skorzystały: Korporacje międzynarodowe Firmy wielooddziałowe Ambasady Kancelarie prawne Domy maklerskie Firmy z branży IT Spółki giełdowe Firmy ubezpieczeniowe Banki Biura podróży Uczelnie i wiele innych…

9 Jak wykorzystywana jest nasza usługa, czyli Case study

10 Przykład 1 Firma Handlowa o zasięgu ogólnokrajowym Zastosowanie: Przekazywanie/zbieranie informacji, dyskusje, burza mózgów. Dyrektor Regionu: Posiada pięciu kierowników regionalnych. Zamiast powtarzać im codziennie, co dwa dni informacje o np. zmianach cen, woli korzystać z naszej usługi, gdzie w prosty sposób przekazuje informacje wszystkim na raz oszczędzając swój i ich cenny czas oraz likwidując powtarzanie się. Nie musi on również ściągać wszystkich do centrali raz na miesiąc czy tydzień, ponieważ ma możliwość poprowadzenia spotkania wraz z pokazem prezentacji w Power Point za pośrednictwem usługi Telemeeting. Zalety: - oszczędność czasu - oszczędność pieniędzy - szybszy obieg informacji - nowoczesne podejście do zarządzania czasem

11 Przykład 2 Kancelaria Prawna Dzięki udostępnieniu konta większej liczbie pracowników (np.11 asystentek). Każdy może w dowolnym czasie na życzenie przełożonego zestawić dowolną liczbę telekonferencji. Telemeeting nie ogranicza firmy do jednego czy dwóch pokojów telekonferencyjnych. Na koncie klient może zestawić dowolną liczbę telekonferencji w jednym czasie. Znika problem sprawdzania czy jest wolny pokój telekonferencyjny, czy są wolne zasoby. Każdy kto potrzebuje i ma dostęp do konta może zestawić telekonferencję o odpowiadających mu parametrach (czas, liczba osób, wydzwanianie, prezentacje, temat telekonferencji – numer sprawy). Nie będzie już czekania na swoją kolej czy przekładania spotkań ze względu na ograniczenia. Dbałość o bezpieczeństwo to każdorazowo losowo nadany PIN telekonferencji. Przejrzystość faktury ułatwi rozliczenie kosztów z klientami kancelarii. Możliwość nieograniczonego przedłużania telekonferencji pozwoli na prowadzenie negocjacji bez obawy że skończą się wraz z upływem określonego czasu.

12 Przykład 3 Badania społeczne Przy pomocy usługi Telemeeting można w łatwy i tani sposób przygotować rozproszonych ankieterów do wykonania konkretnego zadania. Szybciej i sprawniej niż poprzez tradycyjną usługę telekonferencyjną ponieważ możemy użyć prezentacji ppt. w pokoju konferencyjnym on-line. (klient nadal ma możliwość zestawiania standardowych telekonferencji) Szkolenie przeprowadzone w ten sposób jest dużo tańsze niż ściąganie ich do siedziby firmy. Dzięki połączeniu doskonałej jakości dźwięku i pokoju on-line można już wpływać na 2 zmysły (słuch, wzrok) pozwala to sprawniej, szybciej przekazać potrzebną wiedzę(dodatkowa redukcja kosztów). Pokój konferencyjny dzięki możliwości zarządzania przebiegiem konferencji ułatwia prowadzenie dużych(max 58) osobowych telekonferencji(możliwość wyciszania, usuwania, zaznaczania osoby mówiącej) status uczestnika (trzy kolory) daje możliwość kontroli obecności i woli uczestników.

13 Usługa Telemeeting – z pewnością nie zastąpi tradycyjnego sposobu spotkań z potencjalnymi klientami, pracownikami, oddziałami naszej firmy, ale z pewnością jest świetną alternatywą do wykorzystywania jej w codziennej pracy w firmach, które cenią swój i innych czas, oszczędzając przy tym tagże swoje pieniądze.

14 Już teraz mogą Państwo zapoznać się z wersją DEMO !!!

15 Wojciech Orlicz Kierownik Sprzedaży Focus Telecom Polska Sp. z o.o. Jacek Piątkowski Dyrektor ds. Marketingu i Sprzedaży Focus Telecom Polska Sp. z o.o. Zapraszamy do współpracy


Pobierz ppt "Profesjonalne rozwiązanie telekonferencyjne Prezentacja produktu."

Podobne prezentacje


Reklamy Google