Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Światowe Dni Młodzieży Kraków 2016 „Błogosławieni miłosierni, albowiem oni miłosierdzia dostąpią” (Mt 5,7) „Błogosławieni miłosierni, albowiem oni miłosierdzia.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Światowe Dni Młodzieży Kraków 2016 „Błogosławieni miłosierni, albowiem oni miłosierdzia dostąpią” (Mt 5,7) „Błogosławieni miłosierni, albowiem oni miłosierdzia."— Zapis prezentacji:

1

2 Światowe Dni Młodzieży Kraków 2016 „Błogosławieni miłosierni, albowiem oni miłosierdzia dostąpią” (Mt 5,7) „Błogosławieni miłosierni, albowiem oni miłosierdzia dostąpią” (Mt 5,7)

3 Światowe Dni Młodzieży  Co to jest ŚDM?  Jaki był początek Światowych Dni Młodzieży?  Gdzie wcześniej odbywały się ŚDM?  Jak dużo ludzi brało w nich udział?  Co to jest ŚDM?  Jaki był początek Światowych Dni Młodzieży?  Gdzie wcześniej odbywały się ŚDM?  Jak dużo ludzi brało w nich udział?

4

5

6

7 Symbole ŚDM  Krzyż  Ikona  Krzyż  Ikona

8 Najbliższe Światowe Dni Młodzieży odbędą się w Krakowie!  W 2013 roku w Rio de Janeiro Papież Franciszek ogłosił, że kolejne ŚDM odbędą się w naszej ojczyźnie  „Błogosławieni miłosierni”  Światowe Dni Młodzieży dzielą się na Dni w Diecezjach oraz Wydarzenia Centralne w Krakowie  W 2013 roku w Rio de Janeiro Papież Franciszek ogłosił, że kolejne ŚDM odbędą się w naszej ojczyźnie  „Błogosławieni miłosierni”  Światowe Dni Młodzieży dzielą się na Dni w Diecezjach oraz Wydarzenia Centralne w Krakowie

9 Dni w Diecezjach  20.07.2016 - 25.07.2015  Skąd nazwa Jordan?  Co przygotowujemy?  Jak możesz pomóc?  Plan – 3 dni poza Poznaniem i 2 w Poznaniu  20.07.2016 - 25.07.2015  Skąd nazwa Jordan?  Co przygotowujemy?  Jak możesz pomóc?  Plan – 3 dni poza Poznaniem i 2 w Poznaniu Kim jesteśmy? Czym się zajmujemy? Po co tu jesteśmy?

10 ŚDM Kraków 2016  25.07-31.07.2016  Hymn  25.07-31.07.2016  Hymn

11 Program ŚDM

12 Jak wziąć udział?

13

14 Co Ty możesz zrobić?  Wziąć udział w ŚDM!  Dołączyć do Jordanu lub jednego z jego dopływów  Przyjąć Pielgrzymów z drugiego końca świata…  Zostać wolontariuszem  Modlić się  Wziąć udział w ŚDM!  Dołączyć do Jordanu lub jednego z jego dopływów  Przyjąć Pielgrzymów z drugiego końca świata…  Zostać wolontariuszem  Modlić się

15 Skontaktuj się z nami!  Gmail – poznandm@gmail.com  Facebook – DMPoznan  Strona: jordan-poznan.pl oraz sdm.poznan-jordan.pl  Twitter: twitter.com/jordanpoznan  Instagram : instagram.com/diocesejordan  Youtube - DM Poznan  Gmail – poznandm@gmail.com  Facebook – DMPoznan  Strona: jordan-poznan.pl oraz sdm.poznan-jordan.pl  Twitter: twitter.com/jordanpoznan  Instagram : instagram.com/diocesejordan  Youtube - DM Poznan

16 Modlitwa ŚDM Boże, Ojcze miłosierny, który objawiłeś swoją miłość w Twoim Synu Jezusie Chrystusie, i wylałeś ją na nas w Duchu Świętym, Pocieszycielu, Tobie zawierzamy dziś losy świata i każdego człowieka”. Zawierzamy Ci szczególnie ludzi młodych ze wszystkich narodów, ludów i języków. Prowadź ich bezpiecznie po zawiłych ścieżkach współczesnego świata i daj im łaskę owocnego przeżycia Światowych Dni Młodzieży w Krakowie. Boże, Ojcze miłosierny, który objawiłeś swoją miłość w Twoim Synu Jezusie Chrystusie, i wylałeś ją na nas w Duchu Świętym, Pocieszycielu, Tobie zawierzamy dziś losy świata i każdego człowieka”. Zawierzamy Ci szczególnie ludzi młodych ze wszystkich narodów, ludów i języków. Prowadź ich bezpiecznie po zawiłych ścieżkach współczesnego świata i daj im łaskę owocnego przeżycia Światowych Dni Młodzieży w Krakowie. Naucz nieść wiarę wątpiącym, nadzieję zrezygnowanym, miłość oziębłym, przebaczenie winnym i radość smutnym. Niech iskra miłosiernej miłości, którą w nas zapaliłeś, stanie się ogniem przemieniającym ludzkie serca i odnawiającym oblicze ziemi. Maryjo, Matko Miłosierdzia, módl się za nami. Święty Janie Pawle II, módl się za nami. Święta siostro Faustyno, módl się za nami.


Pobierz ppt "Światowe Dni Młodzieży Kraków 2016 „Błogosławieni miłosierni, albowiem oni miłosierdzia dostąpią” (Mt 5,7) „Błogosławieni miłosierni, albowiem oni miłosierdzia."

Podobne prezentacje


Reklamy Google