Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Płonęły cztery świece na adwentowym świeczniku…. Było tak cicho, że dało się słyszeć jak świece zaczęły rozmawiać…

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Płonęły cztery świece na adwentowym świeczniku…. Było tak cicho, że dało się słyszeć jak świece zaczęły rozmawiać…"— Zapis prezentacji:

1 Płonęły cztery świece na adwentowym świeczniku…

2 Było tak cicho, że dało się słyszeć jak świece zaczęły rozmawiać…

3 CHOĆ MOJE ŚWIATŁO ŚWIECI LUDZIE NIE ZACHOWUJĄ POKOJU. Jej płomień malał wciąż, aż końcu zgasł zupełnie.... Pierwsza świeca westchnęła i rzekła: Nazywam się Pokój

4 NIKOMU NIE JESTEM POTRZEBNA, LUDZKOŚĆ NIE CHCE ZNAĆ BOGA, PO CO MAM WIĘC ŚWIECIĆ? I druga świeca zgasła…. Zamigotało światło drugiej świecy i powiedziała ona: Nazywam się Wiara,

5 A z ostatnim westchnieniem zgasła… CICHUTKO I SMUTNO WESTCHNĘŁA TRZECIA ŚWIECA: Nazywam się MIŁOŚĆ, NIE MAM JUŻ SIŁY ŚWIECIĆ. LUDZIE O MNIE ZAPOMNIELI. KAŻDY WIDZI TYLKO SIEBIE, NIE MA W LUDZIACH MIŁOŚCI DO INNYCH.

6 Musicie świecić, nie możecie zgasnąć! I ROZPŁAKAŁO SIĘ.. WTEDY DO POKOJU WESZŁO DZIECKO SPOJRZAŁO NA ADWENTOWE ŚWIECE I POWIEDZIAŁO:

7 Nazywam się NADZIEJA WTEDY ODEZWAŁA SIĘ CZWARTA ŚWIECA I RZEKŁA: NIE LĘKAJ SIĘ! KIEDY JA ŚWIECĘ MOŻEMY ZNÓW ZAPALIĆ INNE ŚWIECE.

8 Zapałką zapaliło więc dziecko od jej płomienia pozostałe świece.

9 Niech płomień NADZIEI nigdy nie zgaśnie w Twoim życiu...

10 ...a każdy z nas niech światło: Pokoju, Wiary, Miłości i Nadziei, nieustająco podtrzymuje.

11 POZDRAWIAM W PIĘKNY CZAS ADWENTU… Pokój Wiara Miłość Nadzieja


Pobierz ppt "Płonęły cztery świece na adwentowym świeczniku…. Było tak cicho, że dało się słyszeć jak świece zaczęły rozmawiać…"

Podobne prezentacje


Reklamy Google