Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

WSPINACZKA DLA DWU METEROWEJ DZIURY 4 października Ładnie ubrane, wymalowane zostałyśmy wywiezione w las.. Fajnie było.. Tylko szkoda, że wcześniej nie.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "WSPINACZKA DLA DWU METEROWEJ DZIURY 4 października Ładnie ubrane, wymalowane zostałyśmy wywiezione w las.. Fajnie było.. Tylko szkoda, że wcześniej nie."— Zapis prezentacji:

1 WSPINACZKA DLA DWU METEROWEJ DZIURY 4 października Ładnie ubrane, wymalowane zostałyśmy wywiezione w las.. Fajnie było.. Tylko szkoda, że wcześniej nie zostałyśmy uprzedzone o takiej atrakcji… W jasnych spodniach, w spódniczkach, pani to w szpilkach jeszcze… z makijażem oraz z wyprostowanymi włosami wspinałyśmy się po skałach… Ślisko było… ale jak widać wszystkie przeżyłyśmy.. =) Z dwójką dyrektorów weszliśmy na szczyt aby.. Aby zobaczyć dwumetrową dziure=) Myślałyśmy, że umrzemy ze śmiechu…

2

3 Biedna Ala… Buty jej się ślizgały… z resztą to nie tylko jej…

4 A oto cel tej wspinaczki… Warto było dziewczyny? =)

5 Inspirujące… Prawda?

6 A teraz zejście w dół.. A dyrektorzy na końcu… Widzicie.. Szwedzcy mężczyźni są dżentelmenami.. Kobiety przodem.. =) Nie to co Polacy.. Made_by_Morwa^^


Pobierz ppt "WSPINACZKA DLA DWU METEROWEJ DZIURY 4 października Ładnie ubrane, wymalowane zostałyśmy wywiezione w las.. Fajnie było.. Tylko szkoda, że wcześniej nie."

Podobne prezentacje


Reklamy Google