Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

PREZENTACJE WYKONAŁA DOROTA KOWALCZYK NA TEMAT SWOJEGO PSA.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "PREZENTACJE WYKONAŁA DOROTA KOWALCZYK NA TEMAT SWOJEGO PSA."— Zapis prezentacji:

1 PREZENTACJE WYKONAŁA DOROTA KOWALCZYK NA TEMAT SWOJEGO PSA

2 OPIS WYGŁĄDU Pies średniej wielkości, o mocnej i krępej budowie; nie może być ociężały. Beagle są najmniejszymi psami gończymi. Mój przyjaciel beagl wygląda jak krowa z beaglowatą głową. Pies średniej wielkości, o mocnej i krępej budowie; nie może być ociężały. Beagle są najmniejszymi psami gończymi. Mój przyjaciel beagl wygląda jak krowa z beaglowatą głową.

3 Zdjęcia

4 Nawyki Beagle lubią spać w łóżku i jeść Beagle lubią spać w łóżku i jeść Nie lubą zimna Nie lubą zimna Kochają gdy drapie się ich Kochają gdy drapie się ich Lubią happy endy Lubią happy endy Nie lubią gdy ktoś piszczy bo wtedy coś dziwnego słyszą i kręcą głową. Nie lubią gdy ktoś piszczy bo wtedy coś dziwnego słyszą i kręcą głową. Lubi inne beagle Lubi inne beagle

5 Szczeniaczki Szczeniaczki Miałam raz beagle mini beagle które srały sikały i piszczały w nocy NIE DAŁO SIĘ SPAĆ.

6 Kumple Kumple

7 występy Beagle lubią być w centrum uwagi występować na scenie lubią jak się im robi sweet fotki. Nie lubi mycia i robi nam dziwne sceny. LOVCIAM BEAGLE I ICH WYSTĘPKI ! Beagle lubią być w centrum uwagi występować na scenie lubią jak się im robi sweet fotki. Nie lubi mycia i robi nam dziwne sceny. LOVCIAM BEAGLE I ICH WYSTĘPKI !

8

9 CZY LOVCIA NASZĄ RODZINKĘ ? NIE ZNAM SIĘ ALE MI SIĘ TAK WYDAJE ŚPI ZE MNĄ ODPROWADZA MNIE DO SZKOŁY WITA SIĘ ZE MNĄ CHĘTNIE CHODZI NA SPACERY NIE ZNAM SIĘ ALE MI SIĘ TAK WYDAJE ŚPI ZE MNĄ ODPROWADZA MNIE DO SZKOŁY WITA SIĘ ZE MNĄ CHĘTNIE CHODZI NA SPACERY OGÓLNIE CHYBA NAS LOVCIA OGÓLNIE CHYBA NAS LOVCIA

10 ZABAWKI BEAGLE CZĘSTO BEAGLE SĄ UŻYWANE DO PROFILAKTYKI BO SĄ BARDZO MIŁE I NIE GRYZĄ KOCHAJĄ JE DZIECI ZA ICH WYGLĄD GRACJĘ I SIERŚĆ.

11


Pobierz ppt "PREZENTACJE WYKONAŁA DOROTA KOWALCZYK NA TEMAT SWOJEGO PSA."

Podobne prezentacje


Reklamy Google