Prezentacja na temat: "Witamy w Gimnazjum im. Jana Pawła II w Mroczeniu"— Zapis prezentacji:

Sukcesy i osiągnięcia uczniów Gimnazjum im. Jana Pawła II w Mroczeniu w roku szkolnym 2011/2012

Osiągnięcia w konkursach przedmiotowych, tematycznych i szkolnych

4 Wojewódzki Konkurs Biologiczny
Wojewódzki Konkurs Biologiczny do etapu rejonowego zakwalifikowała się: Daria Chowis

5 o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym
 Ogólnopolski Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym I miejsce w powiecie I miejsce w województwie XVI miejsce w Polsce zajęła drużyna w składzie: MonikaCzapczyńska, Paulina Kurzawa i Patryk Lorenz

6 XI Diecezjalny Konkurs Recytatorski „Kościół Naszym Domem”
pod hasłem: „Kościół Naszym Domem” II miejsce zajęła: Katarzyna Wierzbińska

7 „Dzieje Ziemi Kępińskiej” Dominika Gola i Dominika Kieszkowska
XVI Finał Konkursu „Dzieje Ziemi Kępińskiej” II miejsce zajęły: Dominika Gola i Dominika Kieszkowska

8 IX Powiatowy Konkurs Recytatorski
pod hasłem: „Poezja Jana Pawła II ” I miejsce zajęła: Katarzyna Wierzbińska wyróżnienie zdobyła: Dominika Gola

9 IV Powiatowy Konkurs Ortograficzny dla szkół podstawowych i gimnazjów
z powiatu kępińskiego Mistrzem Ortografii Powiatu Kępińskiego w kategorii „gimnazjum” została Dominika Gola

10 VI Powiatowy Konkurs Piosenki Religijnej
Pokolenia JPII II miejsce w kategorii „zespoły” zajął zespół w składzie: Sylwia Trzmiel, Daria Chowis, Monika Jarych

11 Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Zapobiegajmy Pożarom”
I miejsce w etapie powiatowym zajęła Roksana Rokicka wyróżnienie zdobyła Dominika Gola

12 Projekt „Z fizyką, matematyką i przedsiębiorczością zdobywamy Świat!!”
Działania projektowe skierowane były do uczniów gimnazjów z terenu województw: zachodniopomorskiego, wielkopolskiego i lubuskiego.

13 Projekt „Z fizyką, matematyką i przedsiębiorczością zdobywamy Świat!!”
II miejsce w nurcie Międzyszkolnych Grup Projektowych V miejsce w nurcie Uczniowskich Grup Młodzieżowych (w 2010r. również V miejsce)

14 Konkurs Języka Niemieckiego
Konkursy szkolne Konkurs Języka Niemieckiego „Deutschfreund 2011” I miejsce w kategorii klas I: Dominika Gola I miejsce w kategorii klas II: Karolina Gattner I miejsce w kategorii klas III: Klaudia Albert Szkolny Mistrz Ortografii Mistrz Ortografii w kategorii klas I: Agata Kasprzak Mistrz Ortografii w kategorii klas II: Patrycja Gruszka Mistrz Ortografii w kategorii klas III: Weronika Ostrycharz

15 Konkursy szkolne Szkolny Konkurs pod hasłem:
„Znam lektury gimnazjalne” I miejsce w kategorii klas I: Dominika Gola I miejsce w kategorii klas II: Kamila Maciejewska I miejsce w kategorii klas III: Edyta Glińska Szkolny Konkurs Poezji Jana Pawła II I miejsce: Katarzyna Wierzbińska II miejsce: Dominika Gola III miejsce Daria Chowis

16 Konkursy szkolne Mecz matematyczny dla klas I:
I miejsce – reprezentacja klasy Ia w składzie: Dominika Gola, Julia Mądra, Martyna Lenart, Natalia Brąś Mecz matematyczny dla klas II: I miejsce – reprezentacja klasy IIa w składzie: Ewelina Szlezynger, Karolina Gattner, Szymon Tomalik, Paweł Zaremba Mecz matematyczny dla klas III: I miejsce – reprezentacja klasy IIIa w składzie: Karol Skąpski, Patryk Lorenz, Adam Markowski, Przemysław Dyla

17 Sukcesy sportowe

18 zajęła drużyna dziewcząt w składzie:
Turniej Coca-Cola Cup III miejsce w powiecie zajęła drużyna dziewcząt w składzie: Magdalena Kula, Marcelina Biegańska, Katarzyna Makowska, Angelika Możdżanowska, Daria Woźniak, Ewa Małolepsza, Patrycja Moś, Zuzanna Kołodziejczyk, Monika Białek, Aneta Olek, Weronika Żurecka, Klaudia Albert, Katarzyna Jańska, Klaudia Ciesiółka, Anna Ruszkowska

19 Turniej Coca-Cola Cup I miejsce w powiecie
i III miejsce w rejonie kaliskim zajęła drużyna chłopców w składzie: Patryk Lorek, Szymon Jerzyk, Maciej Kula, Patryk Bąk, Sebastian Troska, Mikołaj Hodyas, Jakub Kaczmarek, Piotr Kobza, Dominik Dybski, Marcin Moś, Przemysław Dyla, Maciej Wróbel,

20 Mistrzostwa w Unihokeju Dziewcząt
II miejsce w powiecie i III miejsce w rejonie kaliskim zajęła drużyna w składzie: Klaudia Albert, Natalia Ramza, Weronika Żurecka, Anita Bednara, Natalia Kaczmarek, Anna Ruszkowska, Katarzyna Jańska, Klaudia Ciesiółka, Angelika Możdżanowska, Katarzyna Makowska, Marcelina Biegańska, Roksana Rokicka, Katarzyna Mąka, Magdalena Kula

21 Mistrzostwa w Unihokeju Dziewcząt

22 Turniej Piłki Nożnej Chłopców o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 2
(rocznik 1998) o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 2 w Kępnie II miejsce zajęła drużyna w składzie: Nikodem Wylęga, Oskar Tomaszek, Szymon Gogół, Jakub Głowik, Maciej Czekała, Hubert Bryza, Michał Kaczmarzyk, Wojciech Kowaliński

23 III miejsce Turniej Piłki Nożnej Chłopców (rocznik 1997)
o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 2 w Kępnie III miejsce zajęła drużyna w składzie: Kacper Berski, Jakub Lorek, Miłosz Albert, Mateusz Froń, Szymon Gogół, Nikodem Wylęga, Hubert Bryza, Oskar Tomaszek, Eliasz Koclejda, Grzegorz Łakomy

24 Zespołu Szkół Zawodowych nr 2
Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 w Kępnie III miejsce zajęła drużyna w składzie: Patryk Lorek, Maciej Kula, Szymon Jerzyk, Sebastian Troska, Patryk Bąk, Piotr Kobza, Maciej Wróbel, Arkadiusz Puchalski

25 Sztafetowe Biegi Przełajowe 10x800m
I miejsce w powiecie i XXV miejsce w województwie (na 50 startujących sztafet) zajęła sztafeta dziewcząt w składzie: Katarzyna Jańska, Aneta Olek, Daria Woźniak, Agata Gruszka, Natalia Jerczyńska, Marcelina Biegańska, Magdalena Kula, Roksana Rokicka, Klaudia Ciesiółka, Ewelina Szlezynger, Ewa Małolepsza, Agnieszka Albert, Julia Mądra

26 Indywidualne Mistrzostwa (awans do etapu rejonowego)
w Lekkiej Atletyce etap powiatowy (awans do etapu rejonowego) Bieg na 600 m – mistrzyni powiatu Daria Woźniak Bieg na 1000 m – wicemistrzyni powiatu Aneta Olek Skok wzwyż – wicemistrzyni powiatu Wiktoria Bartosik Rzut oszczepem – wicemistrzyni powiatu Klaudia Albert Bieg na 300 m – III miejsce w powiecie Katarzyna Jańska Pchnięcie kulą – III miejsce w powiecie Anita Bednara

27 Indywidualne Mistrzostwa (awans do etapu rejonowego)
w Lekkiej Atletyce etap powiatowy (awans do etapu rejonowego) Rzut oszczepem – mistrz powiatu: Arkadiusz Puchalski Sztafeta szwedzka – mistrzowie powiatu: Ireneusz Zając, Miłosz Kurzawa, Szymon Jerzyk, Przemysław Dyla Skok wzwyż – wicemistrz powiatu: Maciej Wróbel Bieg na 300 m – III miejsce w powiecie Szymon Jerzyk Sztafeta 4 x 100m – III miejsce w powiecie: Patryk Lorek, Przemysław Witek, Jakub Kaczmarek, Maciej Wróbel III;

28 Indywidualne Mistrzostwa
w Lekkiej Atletyce etap powiatowy

29 III miejsce IV miejsce Indywidualne Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce
etap rejonowy Bieg na 300 m przez płotki III miejsce Miłosz Kurzawa Sztafeta szwedzka IV miejsce Patryk Lorek, Miłosz Kurzawa, Szymon Jerzyk, Przemysław Dyla

30 Indywidualne Mistrzostwa
w Lekkiej Atletyce finał wojewódzki XIII miejsce w biegu na 300m przez płotki zajął Miłosz Kurzawa