Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

E-dziennik w ZSOiZ nr 1. Dziennik elektroniczny w naszej szkole Wdrożenie testowe Aktualnie dostępne są informacje o ocenach i nieobecnościach Pozostała.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "E-dziennik w ZSOiZ nr 1. Dziennik elektroniczny w naszej szkole Wdrożenie testowe Aktualnie dostępne są informacje o ocenach i nieobecnościach Pozostała."— Zapis prezentacji:

1 e-dziennik w ZSOiZ nr 1

2 Dziennik elektroniczny w naszej szkole Wdrożenie testowe Aktualnie dostępne są informacje o ocenach i nieobecnościach Pozostała funkcjonalność – od drugiego semestru

3 Logowanie do dziennika Dwa konta: dla Rodzica dla Ucznia (zakończone literą u)

4 Logowanie do dziennika

5

6 Funkcjonalność dziennika

7

8

9

10

11

12

13 Powiadamianie SMS

14 Płatność za korzystanie z dziennika Dostęp do e-dziennika jest bezpłatny, jednak przeglądanie informacji o ocenach i nieobecnościach wymaga opłaty Koszt dostępu do wszystkich funkcji e-dziennika to 22 złote. Dla uczniów ubezpieczonych w firmie HDI i ich rodzicow dostęp do wszystkich funkcji systemu jest bezpłatny.

15 Więcej informacji Dodatkowe informacje o e-dzienniku są dostępne na stronie internetowej naszej szkoły:

16 e-dziennik w ZSOiZ nr 1


Pobierz ppt "E-dziennik w ZSOiZ nr 1. Dziennik elektroniczny w naszej szkole Wdrożenie testowe Aktualnie dostępne są informacje o ocenach i nieobecnościach Pozostała."

Podobne prezentacje


Reklamy Google