Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

KRZYŻÓWKA. 1. Najstarsza odmiana kolarstwa. 2. Gra, w której gracze próbują zbić innych graczy i jednocześnie nie dać się zbić samemu. 3. Z czego zrobione.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "KRZYŻÓWKA. 1. Najstarsza odmiana kolarstwa. 2. Gra, w której gracze próbują zbić innych graczy i jednocześnie nie dać się zbić samemu. 3. Z czego zrobione."— Zapis prezentacji:

1 KRZYŻÓWKA

2 1. Najstarsza odmiana kolarstwa. 2. Gra, w której gracze próbują zbić innych graczy i jednocześnie nie dać się zbić samemu. 3. Z czego zrobione jest boisko do piłki plażowej? 4. Nazwisko wynalazcy piłki siatkowej. 5. Koszykówka była wzorowana na tej grze. 6. Inna nazwa tenisa stołowego. 7. Jeden ze styli pływackich. 8. W piłce ręcznej do zdobycia gola można użyć jedynie... 9. Nie można grać w badmintona bez tej rzeczy. 10. Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej rozgrywane są co... lata. PYTANIA

3

4 ANSWERS 1. Kolarstwo szosowe 2. Dwa ognie 3. Piasek 4. Morgan 5. Kaczka na kamieniu 6. Ping pong 7. Motylek 8. Rece 9. Lotka 10. Cztery


Pobierz ppt "KRZYŻÓWKA. 1. Najstarsza odmiana kolarstwa. 2. Gra, w której gracze próbują zbić innych graczy i jednocześnie nie dać się zbić samemu. 3. Z czego zrobione."

Podobne prezentacje


Reklamy Google