Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Największy serwis ogłoszeniowy w Polsce!.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Największy serwis ogłoszeniowy w Polsce!."— Zapis prezentacji:

1 Największy serwis ogłoszeniowy w Polsce!

2 Gratka.pl Jest serwisem ogłoszeniowym prowadzonym przez Gratka Sp. z o.o., która wchodzi w skład Grupy Wydawniczej Polskapresse. Serwis został uruchomiony w 2000 r. i jest obecnie jednym z największych i najpopularniejszych serwisów ogłoszeniowych w Polsce.

3 Zawiera średnio blisko 2 700 000 ogłoszeń
dziennie, współpracuje z kilkoma tysiącami partnerów w 4 głównych kategoriach: praca, motoryzacja, dom i nieruchomości, turystyka. Gratka sp. z o.o. jest także właścicielem serwisu Motofakty.pl.

4 Statystyki serwisu Gratka.pl
(Gemius Traffic, styczeń 2008 r.) liczba unikalnych użytkowników liczba wizyt w serwisie liczba odsłon w serwisie

5 Praca.Gratka.pl Gratka.pl to olbrzymie źródło ofert pracy
z całej Polski i z za granicy - ponad ogłoszeń. To możliwość zaprezentowania się przyszłemu pracodawcy, dzięki opublikowaniu bezpłatnego ogłoszenia.

6 poszukującym pracowników z najbardziej odpowiednimi kandydatami.
Naszym celem jest ułatwienie kontaktu pracodawcom poszukującym pracowników z najbardziej odpowiednimi kandydatami. Natomiast osobom poszukującym pracy umożliwiamy dostęp do najciekawszych, najbardziej aktualnych ofert pracy z Polski i zagranicy.

7 Dzięki współpracy z gazetami codziennymi,
tygodnikami ogłoszeniowymi wydawnictwa Polskapresse, swoim zasięgiem obejmujemy 70% powierzchni Polski. Wzajemna promocja zapewnia nam jeszcze większą skuteczność.

8 publikacja ofert Premium dodatkowe wyróżnienie oferty
Oferta produktów serwisu Praca.Gratka.pl nazwa cena publikacja ofert Premium publikacja jednorazowa 100,00 zł pakiety ofert Premium od 200,00 zł dodatkowe wyróżnienie oferty zaprojektowanie indywidualnej szaty graficznej 200,00 zł wybrane oferty pracy 150,00 zł promocja firmy wpis na listę „Pracodawcy” baza CV 550,00 zł *do podanych cen należy doliczy podatek VAT

9 Publikacja jednorazowa

10 oferta prezentowana jest w serwisie przez 31 dni
Publikacja jednorazowa cennik opis pojedyncza oferta, jedno stanowisko, szata graficzna praca.gratka.pl + logo cena 100,00 zł netto uwagi oferta prezentowana jest w serwisie przez 31 dni

11 Pakiety ofert Premium

12 dostęp do panelu administracyjnego i statystyk ofert pracy
Pakiety ofert Premium cennik opis publikacja wybranej ilości ofert w szacie graficznej praca.gratka.pl + logo cena 5 ofert Premium – 200,00 zł 20 ofert Premium – 300,00 zł 50 ofert Premium – 400,00 zł 75 ofert Premium – 450,00 zł 100 ofert Premium – 500,00 zł uwagi dostęp do panelu administracyjnego i statystyk ofert pracy *do podanych cen należy doliczy podatek VAT

13 Indywidualna szata graficzna

14 zaprojektowanie i przygotowanie szaty graficznej przez dział kreacji
Indywidualna szata graficzna cennik opis zaprojektowanie i przygotowanie szaty graficznej przez dział kreacji cena 200,00 zł netto

15 Wybrane oferty pracy

16 “Dla szukających pracy”
Wybrane oferty pracy cennik opis prezentacja opublikowanej ofert pracy na stronie głównej działu Praca w sekcji “Dla szukających pracy” cena 220,00 zł netto za 7 dni

17 Wpis na listę „Pracodawcy”

18 Wpis na listę „Pracodawcy”
cennik opis logo oraz informacja o Państwa firmie zostanie umieszczona na liście firm “Pracodawcy” cena 100,00 zł netto za 3 miesiące

19 Baza CV

20 550,00 zł netto, dostęp do pełnej bazy CV przez okres dwóch tygodni
Baza CV cennik opis możliwość kontaktu z najlepszymi kandydatami na pracowników, którzy opublikowali swoje CV w naszej bazie cena 550,00 zł netto, dostęp do pełnej bazy CV przez okres dwóch tygodni

21 Unikalni użytkownicy działu PRACA
źródło: Gemius Traffic

22 W styczniu 2008 r. dział PRACA
odnotowuje 30% wzrost liczby unikalnych użytkowników, po nieznacznym spadku pod koniec 2007 r., spowodowanym okresem przedświątecznym. W porównaniu z wynikami ze stycznia 2007r., gdzie odnotowano unikalnych użytkowników jest to wzrost rzędu 43 %.

23 Ilość odsłon działu PRACA

24 Ilość odsłon w styczniu 2008 r. wynosiła
ponad 13 mln. W porównaniu z grudniem 2007r., jest to wzrost na poziomie 36%. Natomiast w porównaniu z wynikami ze stycznia 2007 r., gdzie odnotowano odsłon, jest to wzrost o 9%.

25 Wg badań PBI/Gemius w listopadzie
Gratka.pl zajmowała w rankingu PBI Praca szóste miejsce z zasięgiem rzędu 3,04% i 423 884 użytkownikami. Wyprzedziliśmy w rankingu takie serwisy, jak: Money.pl, praca.pl, jobs.pl.

26 Pod względem ilości odsłon, Gratka.pl
dział Praca z znalazła się na 4 miejscu. Czas przypadający na użytkownika (ponad 13 min.) również plasuje Gratkę w czołówce serwisów kategorii Praca.

27

28 Moto.Gratka.pl Gratka.pl to największa w Polsce baza
ogłoszeń z rynku motoryzacji. To prawie ofert, w tym ogłoszenia z niemal całej Europy, dzięki współpracy z naszym zagranicznym partnerem –niemieckim serwisem ogłoszeniowym Autoscout24.

29 Dom.Gratka.pl Gratka.pl dysponuje największą w Polsce
bazą ofert z rynku nieruchomości – ponad ogłoszeń. Współpracuje również z największą liczbą biur nieruchomości – ponad i developerów

30 Turystyka.Gratka.pl Gratka.pl to ponad 20 000 ogłoszeń
prawie 200 biur turystycznych. Znajdziesz tu oferty dotyczące nie tylko wycieczek, ale i organizacji szkoleń, turystyki zdrowotnej, rekreacji czy zakwaterowania.

31 Ale.Gratka.pl Ofertę ogłoszeniową w Gratka.pl
uzupełnia Ale.gratka.pl, ogłoszenia drobne, która zawiera średnio ponad ogłoszeń dziennie zamieszczonych w 20 kategoriach. Najważniejsze z nich to biznes, zwierzęta, usługi, maszyny i narzędzia, dom, remont, ogród.

32 Motofakty.pl to serwis motoryzacyjny,
który zawiera zarówno część poradnikową, jak i najświeższe informacje z branży. To kompletne źródło wiedzy o motoryzacji dla kierowców, miłośników samochodów oraz profesjonalistów, bogate w zasoby informacyjne: artykuły, felietony, wywiady, bazy danych.

33 Największy serwis ogłoszeniowy w Polsce!


Pobierz ppt "Największy serwis ogłoszeniowy w Polsce!."

Podobne prezentacje


Reklamy Google