Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

W samym Centrum Polski, po śród lasów, nad brzegami Zalewu Sulejowskiego...Tam gdzie charakter kształtuje styl a komfort łączy się z prestiżem......Tam.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "W samym Centrum Polski, po śród lasów, nad brzegami Zalewu Sulejowskiego...Tam gdzie charakter kształtuje styl a komfort łączy się z prestiżem......Tam."— Zapis prezentacji:

1

2 W samym Centrum Polski, po śród lasów, nad brzegami Zalewu Sulejowskiego...Tam gdzie charakter kształtuje styl a komfort łączy się z prestiżem......Tam gdzie charakter kształtuje styl a komfort łączy się z prestiżem... znajduje się Centrum Kongresowo – Szkoleniowe MAGELLAN***. T o zaledwie 50 km od Łodzi i 100 km od Stolicy. To miejsce gdzie biznes łączy się z rekreacją i luksusem a chwile relaksu na długo pozostają w pamięci każdego gościa.

3 H otel MAGELLAN*** dysponuje 121 przestronnymi i kompleksowo wyposażonymi pokojami mogącymi przyjąć w tym samym czasie 242 gości. T rzy klimatyzowane restauracje (Kolumnowa, Gabinetowa i Kominkowa) serwują menu kuchni polskiej i światowej.

4 Pokoje

5

6

7 Restauracja

8

9 Klub Atlantyda

10

11 O siem klimatyzowanych, profesjonalnie wyposażonych sal konferencyjnych o łącznej powierzchni 1480 m2 może pomieścić 1000 osób.

12 Sale konferencyjne

13

14

15 W MAGELLANIE znajdziecie Państwo także największy w regionie Instytut SPA & Wellness, gdzie w 9 profesjonalnie wyposażonych gabinetach odnowy biologicznej oferujemy swoim gościom hydroterapię, zabiegi na twarz, zabiegi na ciało oraz różnego rodzaju masaże. T en dwupoziomowy kompleks posiada nie tylko basen kryty ale także jacuzzi z kaskadą wodną, łaźnię parową oraz saunę fińską. Każdy gość znajdzie u Nas coś dla siebie.

16 Instytut SPA & Wellness

17

18

19

20

21

22 Centrum Kongresowo-Szkoleniowe MAGELLAN Bronisławów, ul. Żeglarska 35/31 97-320 Wolbórz Tel: +48 44 615 43 50 Fax.: +48 44 615 43 52 recepcja@hotelmagellan.pl www.hotelmagellan.pl DZIĘKUJEMY


Pobierz ppt "W samym Centrum Polski, po śród lasów, nad brzegami Zalewu Sulejowskiego...Tam gdzie charakter kształtuje styl a komfort łączy się z prestiżem......Tam."

Podobne prezentacje


Reklamy Google