Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Zabytkowy Camping z Restauracją. EURO 2012 W POLSCE!

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Zabytkowy Camping z Restauracją. EURO 2012 W POLSCE!"— Zapis prezentacji:

1 Zabytkowy Camping z Restauracją. EURO 2012 W POLSCE!
Osada Młyńska to ekologiczny kemping o powierzchni ok. 7 hektarów. Tworzy go dziesięć zabytkowych budynków, stuletni park i rozległy sad jabłoniowy. Dogodna lokalizacja jedynie 45 km od Warszawy! Doskonały dojazd autostradą A2. Zabytkowy Camping z Restauracją. EURO 2012 W POLSCE!

2 Kilka informacji o Osadzie Młyńskiej
Osada Młyńska to ekologiczny kemping (o powierzchni ponad 7 ha), położony zaledwie 45 km od Warszawy. Można do nas dotrzeć jadąc drogą krajową nr 50, a od 2012 autostradą A2 ze zjazdem w Wiskitkach: 3 km od Osady Młyńskiej. W początkach XX wieku znajdował się tutaj największy w powiecie młyn i tętniący życiem wiejski folwark. Do dzisiaj Osada Młyńska składa się z kompleksu historycznych budynków gospodarskich zaadaptowanych na potrzeby kempingu: Karczmy Bogdana, z możliwością połączenia z sąsiednią Sieciarnią oraz Okrąglaka. Rozległe brukowane podwórze (ponad 2 tysiące m2) zamknięte jest z przeciwnej strony stuletnim parkiem oraz sadem jabłoniowym.

3 Camping Dworek Chopina Żelazowa Wola Arkadia Radziejowice Radziejowice
Czy chcecie przyjechać na krótki weekend, czy dłużej odpocząć - w Osadzie Młyńskiej znajdziecie miejsce na długie wędrówki pośród starych drzew, zabytkowe otoczenie z początków ubiegłego wieku, ekologiczne jabłka i gruszki prosto z drzewa oraz miejsce na ognisko, kuchnia, łazienki z prysznicami i ciepłą wodą, a wszystko bezpiecznie odgrodzone od świata zewnętrznego trzymetrowym murem. Proponujemy 60 miejsc dla kamperów oraz przepiękne pole z 40 miejscami na własne namioty. Zaplecze sanitarne jest czyste i przyjazne użytkownikowi. Wyżywienie gwarantują zabytkowe restauracje: Karczma Bogdana oraz Okrąglak. Pole namiotowe otwarte jest w Lipcu i Sierpniu. W roku 2012 wyjątkowo otwarte będzie również podczas EURO 2012, czyli od 11 Czerwca. W bliskiej okolicy (do 20 km ) znajdują się liczne atrakcje turystyczne, takie jak: Żyrardów jedna z największych i najnowocześniejszych fabryk lnu w XIX w. Europie. Dworek Fryderyka Chopina w Żelazowej Woli, Pałac Sobańskich w Guzowie, Rezydencja Magnacka w Nieborowie, Romantyczny Park Arkadia, czy położone nad wodą Radziejowice. Dworek Chopina Żelazowa Wola Arkadia Radziejowice Radziejowice Pałac Sobańskich Arkadia

4 Karczma Bogdana: Imprezy oraz Restauracja dla gości kempingu

5 Karczma Bogdana Stuletnia stodoła (260m2), zaadaptowana w roku 2011, ugości przy stołach 120 biesiadników. Profesjonalna obsługa zaserwuje im chłopskie jadło, charakterystyczne tylko dla nas młyńskie potrawy , a także inne wybrane na życzenie. Również w Karczmie, na szorowanej, drewnianej podłodze znajduje się obszerne miejsce do tańca. Nastrój wnętrza tworzą dekoracje z wiekowych sprzętów gospodarskich w oprawie sezonowych kwiatów, owoców i warzyw.

6 Sieciarnia Sieciarnia(70m2) to pomieszczenie urządzone w klimacie żeglarskim, które pomieści 50 gości. Drewniana konstrukcja w połączeniu ze starym murem, nastrojowym oświetleniem i koncertami żab w pobliskim stawie, tworzy tło dla kameralnych imprez. Sieciarnię z Karczmą Bogdana łączy przesuwana ściana, która pozwala uzyskać obszerne pomieszczenie dla 170 osób. Dogodna komunikacja umożliwia bezpośrednie wyjście zarówno na rozległe podwórze jak i do przyległego sadu.

7 Kameralne Przyjęcia – Okrąglak
Obie kondygnacje starego spichlerza(180 m2), zostały zbudowane na planie ośmiokąta. Wyposażenie tego klub w urządzonego w stylu loftu stanowią pamiątki z lat 70-tych, okresu prosperity gospodarstwa – plakaty z Jimem Morisonem obok winyli z Frankiem Kimono. Na parterze mieści się sala dla 40 osób, w której przy kominku, wśród starych zdjęć, plakatów i przebojów z czarnych krążków powracają piękne wspomnienia. Z przylegającej babcinej kuchni, rozchodzą się zapachy serwowanych domowych wypieków. Na piętrze łóżka ze słomianymi siennikami - dla tych co muszą odzyskać siły, kiedy przesadzą w kosztowaniu jadła i napojów.

8 Możliwość wymiany euro.
Cennik pobytowy 2012 Doba od do Czynne od do Usługa pobytowa cena za dobę cena na EURO Osoba zł zł Dzieci 3-12 lat 12 zł zł Samochód osobowy 15 zł zł Motocykl zł zł Namiot zł zł Przyczepa kempingowa zł zł Kamper zł zł Pies zł zł Podłączenie do prądu 12 zł zł Pranie zł zł Możliwość wymiany euro.

9 Dojazd Osada Młyńska Oryszew Osada 9 96-317 Guzów gmina Wiskitki
powiat żyrardowski

10 Kontakt i Rezerwacje Adres: Oryszew Osada 9 Telefon: Email:
Gm. Wiskitki Telefon: Strona internetowa:


Pobierz ppt "Zabytkowy Camping z Restauracją. EURO 2012 W POLSCE!"

Podobne prezentacje


Reklamy Google