Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Nasza szkoła i my Jest nas dużo a zjazd jeden Nasza szkoła jest eko, Pośród tanowskich lasów stoi. Dzieciaki się starają, Surowce wtórne zbierają. Plac.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Nasza szkoła i my Jest nas dużo a zjazd jeden Nasza szkoła jest eko, Pośród tanowskich lasów stoi. Dzieciaki się starają, Surowce wtórne zbierają. Plac."— Zapis prezentacji:

1

2 Nasza szkoła i my

3 Jest nas dużo a zjazd jeden

4 Nasza szkoła jest eko, Pośród tanowskich lasów stoi. Dzieciaki się starają, Surowce wtórne zbierają. Plac zabaw potrzebny nam, Bo mimo tak pięknej szkoły – go brak. Wspólne to dzieło przynosi korzyści, Choć mozolna to praca i długie oczekiwanie, Po dwóch latach huśtawki stanęły na planie. Lecz to za mało dla naszych dzieci, By w pełni cieszyć się przerwami, Wiec trud podjęty realizujemy dalej. Domek i liny to super zabawa, Dużego i małego ucieszy ta sprawa. Może ktoś przyjdzie nam z pomocą I pomysł nasz doceni? Plac zabaw się zapełni I ucieszy wszystkich w pełni.


Pobierz ppt "Nasza szkoła i my Jest nas dużo a zjazd jeden Nasza szkoła jest eko, Pośród tanowskich lasów stoi. Dzieciaki się starają, Surowce wtórne zbierają. Plac."

Podobne prezentacje


Reklamy Google