Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

[...] bo nieszkodliwi wariaci wyprzedzają przyszłość Zwariowane życie to podstawa to tego, by czuć się spełnionym. Wieczna nuda to marnowanie cennego.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "[...] bo nieszkodliwi wariaci wyprzedzają przyszłość Zwariowane życie to podstawa to tego, by czuć się spełnionym. Wieczna nuda to marnowanie cennego."— Zapis prezentacji:

1

2 [...] bo nieszkodliwi wariaci wyprzedzają przyszłość Zwariowane życie to podstawa to tego, by czuć się spełnionym. Wieczna nuda to marnowanie cennego dla nas – ludzi czasu. Zwariowane życie to podstawa to tego, by czuć się spełnionym. Wieczna nuda to marnowanie cennego dla nas – ludzi czasu.

3 Kategorie Rekordy Guinessa Ludzie znani w show biznesieLudzie znani w show biznesie Sposoby rozrywki dla zwykłych ludziSposoby rozrywki dla zwykłych ludzi

4 Rekordy Guinessa Kilka przykładów pobitych rekordów Guinessa: Mistrzem w uchodzeniu z życiem został amerykański stróż parku Roy C.Sullivan. Mężczyzna siedem razy przeżył porażenie piorunem. Amerykanin Jackie Bibby wykąpał się w wannie razem z 75 wężami. Kobieta nieśmiertelna. Natasha Veruschka połknęła 13 mieczy podczas Spotkania Połykaczy Mieczy w Pensylwanii. John Alwood rozbił 40 arbuzów własną głową w ciągu minuty!

5 Zwariowane gwiazdy Znane nam osobowości także chcąc się wyróżnić stosują zaskakujące, często dziwne metody.

6 A my co możemy robić by się nie nudzić? Jest na to wiele sposobów: Skok na bungee Skok ze spadochronem Parkour Quady Rafting Snowboard ekstremalny

7 Każdy z nas ma inna wizję wariata "Wariat: człowiek cierpiący na dużą niezależność intelektualną. Ambrose Bierce " "Wariat: człowiek z głową w IV wymiarze. Stefan Napierski " "Rozsądny człowiek zakochuje się jak wariat, ale nie głupiec. Francois Rochefoucauld " "Dawniej pacyfista wyglądał na wariata w realnym świecie, dziś jest realistą w zwariowanym świecie. Lord Soper " "Wariat: człowiek cierpiący na dużą niezależność intelektualną. Ambrose Bierce " "Wariat: człowiek z głową w IV wymiarze. Stefan Napierski " "Rozsądny człowiek zakochuje się jak wariat, ale nie głupiec. Francois Rochefoucauld " "Dawniej pacyfista wyglądał na wariata w realnym świecie, dziś jest realistą w zwariowanym świecie. Lord Soper "

8 Katarzyna Jurczak


Pobierz ppt "[...] bo nieszkodliwi wariaci wyprzedzają przyszłość Zwariowane życie to podstawa to tego, by czuć się spełnionym. Wieczna nuda to marnowanie cennego."

Podobne prezentacje


Reklamy Google