Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Wesele Fort Hotel.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Wesele Fort Hotel."— Zapis prezentacji:

1 Wesele Fort Hotel

2 Kawiarnia & drink bar

3 Kawiarnia & drink bar Elegancka kawiarnia z bezpośrednio przylegającym do niej zielonym patio. W ciepłej atmosferze Twoi goście z przyjemnością wypiją filiżankę aromatycznej kawy lub koktajl. Idealnie miejsce do organizacji kameralnych przyjęć do 30 osób. W dniu uroczystości kawiarnia pozostaje na wyłączność Gości.

4 Restauracja kominkowa

5 Restauracja kominkowa
Restauracja nawiązuje wystrojem do staropolskiego dworu, słynie z wyśmienitej kaczki podawanej z buraczkami i pieczonym jabłkiem. Głównym elementem dekoracyjnym jest oryginalny rycerski kominek nadający całemu wnętrzu ciepłej atmosfery. W restauracji organizowane są przyjęcia do 70 osób.

6 Kolumnowa sala bankietowa

7 Kolumnowa sala bankietowa
Jasna, przestronna i w pełni klimatyzowana sala przystosowana jest do organizowania wesel i uroczystości. Na ścianach znajdują się efektowne malowidła ścienne nadające wytworności i elegancji. Sala dysponuje parkietem tanecznym. Odbywają się w nie bale do 120 osób.

8 Szlachecka sala balowa

9 Szlachecka sala balowa
Przestronna i widna sala balowa to miejsca do organizowania wesel i bankietów w dowolnej aranżacji. Elegancka sala, w pełni klimatyzowana z dużym parkietem tanecznym. Możliwość organizacji wesel i bankietów do gości.

10 Hotel fort Do dyspozycji Państwa gości oddajemy miejsc noclegowych w hotelu z bezpłatnym dostępem do Centrum Fort Fitness z opcją korzystania z sauny, zajęć fitness i siłowni. Zapewniamy bezpłatny parking dla osób. Apartament dla nowożeńców gratis.

11 Apartament dla Nowożeńców Hotel dla gości weselnych
Powitanie Powitanie gości lampką musującego lub wina Chleb weselny Staropolski zwyczaj witania Państwa Młodych, chlebem i solą Apartament dla Nowożeńców Trzygwiazdkowy Fort Hotel przygotuje w prezencie noc poślubną w luksusowym apartamencie Hotel dla gości weselnych  Usługi hotelowe dla gości weselnych na preferencyjnych warunkach w specjalnych cenach

12 Dział Konferencji i Bankietów
Marketing i Reklama Natalia Bułyk Tel.: (48-22)

13 KONFERENCYJNO – HOTELOWE FORT ul. Modlińska 310/312 03-152 Warszawa
CENTRUM KONFERENCYJNO – HOTELOWE FORT ul. Modlińska 310/ Warszawa


Pobierz ppt "Wesele Fort Hotel."

Podobne prezentacje


Reklamy Google