Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

WESELE FORT HOTEL. KAWIARNIA & DRINK BAR Elegancka kawiarnia z bezpośrednio przylegającym do niej zielonym patio. W ciepłej atmosferze Twoi goście z.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "WESELE FORT HOTEL. KAWIARNIA & DRINK BAR Elegancka kawiarnia z bezpośrednio przylegającym do niej zielonym patio. W ciepłej atmosferze Twoi goście z."— Zapis prezentacji:

1 WESELE FORT HOTEL

2 KAWIARNIA & DRINK BAR

3 Elegancka kawiarnia z bezpośrednio przylegającym do niej zielonym patio. W ciepłej atmosferze Twoi goście z przyjemnością wypiją filiżankę aromatycznej kawy lub koktajl. Idealnie miejsce do organizacji kameralnych przyjęć do 30 osób. W dniu uroczystości kawiarnia pozostaje na wyłączność Gości.

4 RESTAURACJA KOMINKOWA

5 Restauracja nawiązuje wystrojem do staropolskiego dworu, słynie z wyśmienitej kaczki podawanej z buraczkami i pieczonym jabłkiem. Głównym elementem dekoracyjnym jest oryginalny rycerski kominek nadający całemu wnętrzu ciepłej atmosfery. W restauracji organizowane są przyjęcia do 70 osób.

6 KOLUMNOWA SALA BANKIETOWA

7 Jasna, przestronna i w pełni klimatyzowana sala przystosowana jest do organizowania wesel i uroczystości. Na ścianach znajdują się efektowne malowidła ścienne nadające wytworności i elegancji. Sala dysponuje parkietem tanecznym. Odbywają się w nie bale do 120 osób.

8 SZLACHECKA SALA BALOWA

9 Przestronna i widna sala balowa to miejsca do organizowania wesel i bankietów w dowolnej aranżacji. Elegancka sala, w pełni klimatyzowana z dużym parkietem tanecznym. Możliwość organizacji wesel i bankietów do 250 gości.

10 HOTEL FORT Do dyspozycji Państwa gości oddajemy 159 miejsc noclegowych w hotelu z bezpłatnym dostępem do Centrum Fort Fitness z opcją korzystania z sauny, zajęć fitness i siłowni. Zapewniamy bezpłatny parking dla 150 osób. Apartament dla nowożeńców gratis.

11 Powitanie Powitanie gości lampką musującego lub wina Chleb weselny Staropolski zwyczaj witania Państwa Młodych, chlebem i solą Apartament dla Nowo ż e ń ców Trzygwiazdkowy Fort Hotel przygotuje w prezencie noc poślubną w luksusowym apartamencie Hotel dla go ś ci weselnych Usługi hotelowe dla gości weselnych na preferencyjnych warunkach w specjalnych cenach

12 Dział Konferencji i Bankietów Marketing i Reklama Natalia Bułyk Tel.: 609 732 525 (48-22) 819 01 72 E-mail: n.bulyk@forthotel.pl

13 CENTRUM KONFERENCYJNO – HOTELOWE FORT ul. Modlińska 310/312 03-152 Warszawa


Pobierz ppt "WESELE FORT HOTEL. KAWIARNIA & DRINK BAR Elegancka kawiarnia z bezpośrednio przylegającym do niej zielonym patio. W ciepłej atmosferze Twoi goście z."

Podobne prezentacje


Reklamy Google