Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Seria VANITY - Bielenda

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Seria VANITY - Bielenda"— Zapis prezentacji:

1 Seria VANITY - Bielenda
Rumianek – krem do depilacji ciała (cena: 8 zł/100ml) Aloes – krem do depilacji ciała, twarzy i okolic bikini (cena: 8 zł/100ml) Cukrowy krem do depilacji ciała, twarzy i okolic bikini (8zł/100ml)

2 Seria VANITY - Bielenda

3 Perfecta EPILADY – Dax Cosmetics
- Czekoladowy krem do depilacji miejsc wrażliwych (pach i bikini) - SENSITIVE (ok.10 zł/100ml) zawiera D-pantenol, czysty sok aloesowy i wyciąg z rumianku, koi urazy. Waniliowy krem do błyskawicznej depilacji - EXPRESS (ok.10 zł/100ml) ekspresowo działający krem; zawiera alantoninę, kolagen morski i olejek parafinowy Perfecta EPILADY – Dax Cosmetics

4 Just Epil - Eveline Produkty:
Zawierają ekstrakt z Larrea divericata spowalnia i opóźnia odrastanie włosków Produkty: Ultradelikatny krem do depilacji miejsc wrażliwych z aloesem i proteinami jedwabiu (Cena: 10zł / 125ml) Eveline Just Epil Błyskawiczny krem do depilacji nóg z aloesem i wyciągiem z melona (cena: 10 zł/100 ml) Eveline, Just Epil, Nawilżający krem do depilacji skóry wrażliwej z aloesem i d - pantenolem (cena: 10 zł/100ml)

5 Depile - Ziaja Sensim depile krem do depilacji skóra wrażliwa (cena: ok. 8 zł/ 100 ml, produkt dost. również w saszetkach 2*25ml) Effectiv depile krem do depilacji skóra normalna (cena: ok. 8 zł/ 100 ml, produkt dost. również w saszetkach 2*25ml)

6 Venita Venita, Krem do depilacji skóry wrażliwej (cena: ok. 8 zł/ 100 ml) Zawiera bogaty w witaminę E olejek migdałowy oraz łagodzący ekstrakt z kadzidłowca (Boswellia Serrata). Specjalnie opracowany, dołączony balsam po depilacji opóźnia odrastanie włosów

7 Nair – Carters Products
Nair, krem do depilacji miejsc wrażliwych (Cena: ok. 11 zł) Zawiera rozmaryn i kojącą passiflorę oraz naturalne substancje nawilżające Nair, Krem do depilacji wszystkich typów włosów (Cena ok. 11 zł) Zawiera witaminę E, oliwkę dla dzieci, rumianek i aloes. Nair, Krem do depilacji twarzy z pędzelkiem (cena ok. 16 zł)

8 Sensual - Joanna Krem do depilacji nóg (cena ok. 7zł/ )
zawiera ekstrakty z miodowego melona oraz rumianku Krem do depilacji pach, rąk i okolic bikini (cena ok. 7 zł) Zawiera mleczko z awokado oraz ekstrakt rumianku

9 Naturia - Joanna Krem do depilacji nóg (cena ok. 5zł/70ml)
Formuła produktu wzbogacona jest o naturalny ekstrakt z rumianku o działaniu łagodzącym. Krem do depilacji nóg (cena ok. 5zł/70ml) Krem do depilacji pach, rąk i okolic bikini (cena ok. 5zł/70ml)

10 Roll on hair remover – Sally Hansen
Sally Hansen, Razorless Hair Remover Roll-On, preparat do depilacji okolic bikini w kulce, cena 30 zł.

11 Spa Gel Hair Remover – Sally Hansen
Spa Gel Hair Remover (cena: 35 zł/150 ml) Na bazie lawendy i morskich ekstraktów.

12 Satine – Delia Cosmetics
Deliaktny, aloesowy krem do depilacji wąsików i miejsc wrażliwych (cena 8zł/85ml) Delikatny ŻEL do depilacji (cena ok. 7zł/100ml) Błyskawiczny krem do depilacji nóg-3 min (cena ok. 7zł/100ml) Ultradelikatny krem do depilacji rąk, pach i okolic bikini-dla cery wrażliwej 3 w 1 (cena ok10zł/100ml)

13 Isana - Enthaarungscreme
krem do depilacji (cena ok. 7 zł/100ml) Zawiera olejek morelowy i rumianek Dostępny tylko w sieci drogerii Rossmann

14 Nthaarungs Mousse - Isana
Isana Pflege, Pianka do depilacji skóry wrażliwej (cena ok. 8zł/100ml) Dostępna tylko w sieci drogerii Rossmann

15 Linia do depilacji - Soraya
Delikatny krem do depilacji do skóry wrażliwej (Cena ok. 10zł/100ml) Zawarty w kremie innowacyjny składnik aktywny opóźnia odrost włosków po depilacji, recepturę wzbogacono o ekstrakt z aloesu.

16 Xpert Velvet Skin -Vipera
Xpert Velvet Skin - Depilator do miejsc wrażliwych w żelu (Cena: ok. 8zł)

17 Tanita Efective - Unicolor
Tanita - Effective - Krem do depilacji miejsc wrażliwych – (7zł/100ml) Tanita - Effective - Krem do depilacji spowalniający odrost włosów – (7zł/100ml) Tanita - Effective - Nawilżający krem do depilacji miejsc wrażliwych (10zł/100 ml) Tanita - Effective - Złoty żel do depilacji pod prysznicem (9zł/100ml) Tanita - Owocowy krem do depilacji (8zl/150ml)

18 Veet – Reckit Benckiser
Kremy do depilacji z dozownikiem Veet - do skóry suchej z Masłem Shea i wyciągiem z lilii; (cena ok. - do skóry wrażliwej z aloesem i witaminą E (cena ok..

19 Veet – Reckit Benckiser
Kremy do depilacji pod prysznic (cena ok. 32 zł/150ml) Zawartość opakowania 1 tubka kremu (150 ml) 1 dwustronna gąbka do nakładania i usuwania kremu Krem dla skóry suchej z Masłem Shea i wyciągiem z lilii Krem dla skóry normalnej z Mleczkiem z Lotosu i z wyciągiem z Jaśminu

20 Veet – Reckit Benckiser
Veet Krem do depilacji w Sprayu (ok. 34 zł/150ml) Krem do skóry suchej Krem do skóry wrażliwej Pianka do depilacji Veet dla skóry normalnej ze zmiękczającym ekstraktem z jedwabiu (cena ok. 40 zł)

21 Veet – Reckit Benckiser
Krem do depilacji dla skóry wrażliwej Veet z aloesem i witaminą E (ok. 34zł/150 ml) 3-minutowy krem do depilacji (cena 24zł/100ml) - dla skóry suchej z Masłem Shea i Wyciągiem z Lilii - dla skóry normalnej z Mleczkiem z Lotosu i Wyciągiem z Jaśminu

22 Veet – Reckit Benckiser
Zestaw do depilacji okolic bikini Veet Zawartość opakowania 1 tubka kremu do depilacji skóry wrażliwej (50 ml) 1 tubka łagodzącego kremu po depilacji (50ml) 1 szpatułka Perfect Touch™


Pobierz ppt "Seria VANITY - Bielenda"

Podobne prezentacje


Reklamy Google