Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Jakub Leśniewski gr 1012a Hiperłącze do rozkładu zajęć Hiperłącze do rozkładu jazdy autobusów Ćwiczenie 1TekstoweTxt Ćwiczenie 2WordDoc Ćwiczenie 3WordPdf.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Jakub Leśniewski gr 1012a Hiperłącze do rozkładu zajęć Hiperłącze do rozkładu jazdy autobusów Ćwiczenie 1TekstoweTxt Ćwiczenie 2WordDoc Ćwiczenie 3WordPdf."— Zapis prezentacji:

1 Jakub Leśniewski gr 1012a Hiperłącze do rozkładu zajęć Hiperłącze do rozkładu jazdy autobusów Ćwiczenie 1TekstoweTxt Ćwiczenie 2WordDoc Ćwiczenie 3WordPdf Ćwiczenie 4ExelXls Ćwiczenie 5Power pointppt

2

3 Jakub Leśniewski Zyciorys Jakub Lesniewski urodzony w Tychach 19 wrzesnia 1996 roku. Tata pochodzil z tychow natomiast mama z nowego sacza wiekszosc czasu w dziecinstwie spedzalem natomiast w gorach gdzie urodzila sie moja babcia Helena. W wieku 4 lat poszedlem do przedszkola w tychach po 3 latach poszedlem do szkoly podstawowej numer 18 w tychach. Spedzilem tam tylko 4 lata poniewaz gdy mialem 10 lat przeprowadzilismy sie z rodzicami do niewielkiego miasteczka o nazwie sucha beskidzka. Przed wiekszosc zycia uprawialem duzo sportu zaczalem od pilki noznej, pozniej plywnia, lekkoattletyki, a takze silowni. Gdy przerpowadzilem sie do suchej beskidzkiej uczeszczalem do szkoly podstawowej nr 3 w Stryszawie ktora ukonczylem w wieku 12 lat. Gimnazjum do ktorego w pozniejszych latach uczeszczalem to gimnazjum im tadeusza kosciuszki takze w stryszawie. Tam wlasnie zaczalem cwiczyc lekkoattletyke a konkretniej mowiac rzut dyskiem. Cwiczylem przed 2 lata po czym stwierdzilem ze to nie dla mnie i przenioslem sie na silownie gdzie do tej pory sie spelniam. Liceum do ktorego uczeczalem to Liceum im Marii Sklodowskiej Curie w Suchej beskidzkiej o klasie profilowanej Matematyczno-fizycznie tam poznalem wiekszosc przyjaciol z ktorymi utrzymuje kontakt po dzis dzien. Tam wlasnie organizowano najwieksze i najlepsze imprezy na jakich bywalem, chetnie bym do tego wrocil. Po napisaniu matury z ktorej winiki bardzo mnie zadowolily zlozylem podanie o przyjecie na studia na Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie na kierunek o nazwie Towaroznawstwo. Od pazdzierniaka przeprowadzilem sie do Krakowa wlasnie w celu studiowania i dobrej zabawy. Mieszkanie wynajalem z dwoma moimi najlepszymi przyjaciolmi z ktorymi znam sie prawie 10 lat. 30 Wrzesnia zaczalem studiowac co bardzo mi sie spodobalo spelniam sie hobbystycznie i naukowo zobaczymy dalej. 1

4

5 Ćwiczenie exel


Pobierz ppt "Jakub Leśniewski gr 1012a Hiperłącze do rozkładu zajęć Hiperłącze do rozkładu jazdy autobusów Ćwiczenie 1TekstoweTxt Ćwiczenie 2WordDoc Ćwiczenie 3WordPdf."

Podobne prezentacje


Reklamy Google