Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Technik mechanik KWALIFIKACJE W ZAWODZIE Bezpłatne uprawnienia spawalnicze metodą MAG lub TIG !!! M.17. Montaż i obsługa maszyn i urządzeń M.44. Organizacja.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Technik mechanik KWALIFIKACJE W ZAWODZIE Bezpłatne uprawnienia spawalnicze metodą MAG lub TIG !!! M.17. Montaż i obsługa maszyn i urządzeń M.44. Organizacja."— Zapis prezentacji:

1 Technik mechanik KWALIFIKACJE W ZAWODZIE Bezpłatne uprawnienia spawalnicze metodą MAG lub TIG !!! M.17. Montaż i obsługa maszyn i urządzeń M.44. Organizacja i nadzorowanie procesów produkcji maszyn i urządzeń

2 *Technik mechanik - to specjalista w zakresie projektowania, konstruowania, budowy, eksploatacji maszyn i urządzeń mechanicznych. Dzięki nowym specjalnościom pozwalającym na poznanie nowoczesnych technologii wykorzystywanych w przemyśle, ten zawód należy do najnowocześniejszych i najbardziej poszukiwanych na rynku pracy. *Obecnie istnieje duże zapotrzebowanie na wysoko wykwalifikowaną kadrę techniczną. W szczególności objawia się to niedoborem na rynku pracy operatorów maszyn sterowanych numerycznie, projektantów i technologów wykorzystujących w swojej pracy komputerowe systemy wspomagania projektowania i wytwarzania CAD/CAM. Technik mechanik

3 UCZNIOWIE KLAS III TECHNIKUM MECHANICZNEGO I TECHNIKUM POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH MAJĄ MOŻLIWOŚĆ WYJAZDU NA PRAKTYKI ZAGRANICZNE. NASZA SZKOŁA PRZYSTĄPIŁA DO PROGRAMU „ERASMUS+” Mobilność osób uczących się i kadry w ramach kształcenia zawodowego. PROJEKT: „Mobilni w Europie - staże zagraniczne szansą na lepszy start w życie zawodowe”


Pobierz ppt "Technik mechanik KWALIFIKACJE W ZAWODZIE Bezpłatne uprawnienia spawalnicze metodą MAG lub TIG !!! M.17. Montaż i obsługa maszyn i urządzeń M.44. Organizacja."

Podobne prezentacje


Reklamy Google