Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

O nas – gdzie się mieścimy, czym się zajmujemy. - firma uczniowska, powstała dnia 18 września 2012 roku, z inicjatywy projektu współfinansowanego przez.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "O nas – gdzie się mieścimy, czym się zajmujemy. - firma uczniowska, powstała dnia 18 września 2012 roku, z inicjatywy projektu współfinansowanego przez."— Zapis prezentacji:

1

2 O nas – gdzie się mieścimy, czym się zajmujemy. - firma uczniowska, powstała dnia 18 września 2012 roku, z inicjatywy projektu współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego – Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości. Oficjalną placówką prezentowanej firmy uczniowskiej jest gmach przy ul. Mościckiego 4, a dokładniej budynek Zespołu Szkół Budowlanych nr 1 w Płocku. Firma zajmuje się rozprowadzaniem biżuterii zakupionej w hurtowych ilościach bezpośrednio u producenta, otrzymując przy tym rabaty.

3 Oferta kierowana do klientów. Naszym klientom oferujemy przede wszystkim biżuterię wysokiej jakości, która cechuje się oryginalnym, klasycznym i modnym wzornictwem – łączącym niepowtarzalny, unikalny designe, jak i klasyczne piękno z perfekcyjną jakością końcowego wykończenia. Główną ofertą są niżej prezentowane kolczyki, jednakże w naszej ofercie znajdziecie państwo również zegarki `jelly-watch`, jak i naszyjniki.

4 „Do maja 2013 roku zostaniemy uznani za najbardziej cenioną firmą na szkolnym rynku biżuterii i najlepiej wykwalifikowanym, szalonym zespołem! ” ☼ Misja -Pomóc przy zakupienie upominków dla bliskich, -Oryginalność naszych produktów, -Odpowiedni koszt i jakość produktu dla każdego, -Biżuteria dla każdego bez względu na „ Co Nas wyróżnia? Głównymi atutami firmy uczniowskiej „9diamentów” jest przede profesjonalność, która objawia się nie tylko w przeprowadzanych transakcjach, ale również w świadczonej wysokiej jakości usług(czyt. produktów). Nasza oferta dostosowana jest do wymogów klientów, cechujemy się oryginalnym, klasycznym i modnym wzornictwem oferowanej biżuterii. Zapewniamy wysoką jakość, oryginalność wzornictwa i bogactwo asortymentu. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, co oznacza, że darzymy go pełnym zrozumieniem. Oferujemy kompletne rozwiązania, a nie rozwiązania częściowe.

5 Człon zarządzający. Aleksandra Lichtblau – Dyrektor naczelny Arkadiusz Ogeniewski - Dyrektor ds. organizacyjnych Karina Amelia Grochulska - Dyrektor ds. produkcji Monika Kossowska - Dyrektor ds. finansów Adrian Wyczałkowski - Dyrektor ds. marketingu

6 Opiekun: Ewa Grochowska Konsultant: Magdalena Bieniek


Pobierz ppt "O nas – gdzie się mieścimy, czym się zajmujemy. - firma uczniowska, powstała dnia 18 września 2012 roku, z inicjatywy projektu współfinansowanego przez."

Podobne prezentacje


Reklamy Google