Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Jestem z Warszawy This project has been funded with support from the European Commission. This document reflects the views only of the authors, and the.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Jestem z Warszawy This project has been funded with support from the European Commission. This document reflects the views only of the authors, and the."— Zapis prezentacji:

1

2 Jestem z Warszawy This project has been funded with support from the European Commission. This document reflects the views only of the authors, and the Commission cannot be held responsible for any use which may be made of the information contained therein.

3

4 NAJWIĘKSZE MIASTA W POLSCE

5 Rosja KRAJE EUROPY I AZJI

6 Jestem z Polski. Jesteś z Wielkiej Brytanii. Ona jest z Francji. On jest z Hiszpanii. My jesteśmy z Rosji. Wy jesteście z Niemiec. Oni są z Czech. One są z Litwy.

7 Jestem z Polski, z Warszawy. Skąd jesteś?

8 Marysiu, skąd są Peter i Mary? Oni są z Wielkiej Brytanii.

9

10 Mówię po polsku. Mówisz po angielsku? Ona mówi po francusku. On mówi po hiszpańsku. My mówimy po rosyjsku. Wy mówicie po niemiecku. Oni mówią po czesku. One mówią po litewsku.

11 Cześć! Jestem Beata. Jak się nazywasz? Cześć! Nazywam się Peter. Miło mi. Mnie również. Skąd jesteś? Jestem z Niemiec, a ty? Jestem z Polski. Świetnie mówisz po polsku. Dziękuję! Mówisz po niemiecku? Nie mówię po niemiecku, ale mówię po angielsku. Fajnie! Ja też mówię po angielsku!


Pobierz ppt "Jestem z Warszawy This project has been funded with support from the European Commission. This document reflects the views only of the authors, and the."

Podobne prezentacje


Reklamy Google