Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

MOJE HOBBY.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "MOJE HOBBY."— Zapis prezentacji:

1 MOJE HOBBY

2 Mam wiele zainteresowań : - Sztuka - Podróżowanie - Czytanie książek - Muzyka - Sport - Fotografia - Matematyka

3 1. Sztuka Jako mała dziewczynka już pokazywałam swoje plastyczne umiejętności. Zostało mi tak do dziś. Mam założoną specjalną teczkę na swoje prace.

4 2. Podróżowanie Kocham podróżować, poznawać nowe miejsca, ich zabytki i kulturę. Dzięki podróżowaniu mogę się uczyć języków i historii danych miejsc. Chciałabym w przyszłości zwiedzić cały świat. Byłam już w Norwegii, na Węgrzech, Słowacji i Szkocji. W Polsce zwiedziłam następujące regiony : Bieszczady, Tatrzański PN, Mazury, i miasta : Trójmiasto, Toruń, Bydgoszcz, Warszawa, Częstochowa, Wadowice, Kraków, Tarnów.

5 3. Czytanie Książek Każdą wolną chwilę poświęcam na książki. Lubię czytać tylko przygodowe, romantyczne oraz akcji. Do tej pory przeczytałam wiele książek np. „ Gwiazd Naszych Wina”, „Amelka”, „Niezgodna” i pełno lektur.

6 4. Muzyka Jednym z moich zainteresowań jest muzyka. Gdy robię lekcje lub czytam książki zawsze towarzyszy mi muzyka. Chodzę także na dodatkowe zajęcia muzyczne, na których śpiewam. Jeździmy na konkursy i może nie zawsze coś wygramy, ale jest zabawnie.

7 5. Sport Jestem osobą, która lubi ruch. Jednym z moich ulubionych sportów jest siatkówka. Lubię także jeździć na rowerze, rolkach, łyżwach, nartach i snowboardzie. Gram w koszykówkę, piłkę nożną, badmintona i tenis stołowy.

8 6. Fotografia Zawsze próbuję zatrzymać chwile. Dzięki aparatowi mogę to zrobić. Fotografuję ludzi, zwierzęta, krajobrazy.

9 7. Matematyka Może to dla niektórych dziwne, ale bardzo lubię matematykę. Co roku biorę udział w konkursach, lubię rozwiązywać działania matematyczne i sprawia mi to przyjemność.

10 Przygotowała : Aleksandra Maksym KL. I GIM


Pobierz ppt "MOJE HOBBY."

Podobne prezentacje


Reklamy Google