Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH I OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH IM. STANISŁAWA STASZICA W BIAŁYMSTOKU.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH I OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH IM. STANISŁAWA STASZICA W BIAŁYMSTOKU."— Zapis prezentacji:

1 ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH I OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH IM. STANISŁAWA STASZICA W BIAŁYMSTOKU

2 Talent jest jak kawałek szlachetnego, ale surowego metalu; dopiero pilna praca go obrobi i wartość mu wielką nada.

3 Nasza szkoła jest cudowna Z tyłu, z boku oraz z przodu. Chcemy więc Wam ją pokazać, Nie tylko z tego powodu. Obejrzyjcie prezentację, A za chwilę się dowiecie, Że to jest najlepsza szkoła Na calutkim świecie.

4 Szkoła by jednak nie funkcjonowała, Gdyby nie nasza dyrekcja wspaniała. Nasz kochany dyrektor (manager) dyrektor (manager) Mariusz Pęza

5 Przychodzą tu chętnie uczniowie z każdej klasy, Przeglądają słowniki, albumy, atlasy. Znajdują się tu książki – te starsze i nowe Oraz 4 stanowiska komputerowe.

6 17 sal lekcyjnych, 4 pracownie językowe, 2 pracownie teoretyczne, 3 pracownie komputerowe. Sala gimnastyczna, siłownia, biblioteka Na wyposażenie nikt tu nie narzeka.

7 Bardzo dużo zyskujemy na tym, że się integrujemy. Uczymy się akceptować siebie oraz pomagać innym w potrzebie.

8 Przedstawienia liczne, występy artystyczne, Akademie i apele, mamy imprez bardzo wiele.

9 Teraz pokażemy bez zbędnych wywodów, Do jakich Cię ta szkoła przygotuje zawodów. Poświęcimy więc tą chwilę, By pokazać Wam profile.

10 W telewizji i w teatrze, Wszędzie sobie radzą Oraz własne salony fryzjerskie prowadzą. Loki, koki, warkoczyki I pasemka i kucyki. Naszej szkoły absolwenci Stale pracą są zajęci.

11 Lubisz komputery i oprogramowania? Zostań informatykiem, szybko, bez wahania. Będziesz znał programy nowe I technologie komputerowe.

12 Agencja reklamowa, studio graficzne, Możliwości są bardzo liczne. Bycie technikiem organizacji reklamy Bardzo wszystkim polecamy.

13 Chcesz pracować w hotelu, Mieć klientów wielu? Pewnie nie zdajesz sobie sprawy, Jaki ten zawód jest ciekawy. Najpierw musisz się nauczyć, Jak masz obsługiwać ludzi. Trochę kultury zawodowej I miejsce pracy masz gotowe.

14 Lubisz wycieczki? Masz pomysły liczne? Zostań technikiem obsługi turystycznej! Będziesz mógł w biurach podróży pracować Oraz wycieczki organizować.

15 Na ciekawej pracy Ci zależy? Zostań technikiem technologii odzieży. Możesz wykonywanie wzorców nadzorować I w sektorach odzieżowych pracować.

16 Prezentację przygotowały: Magda Szczecińska Magda Małż Martyna Żelaźnicka Z klasy IIa Katolickiego Gimnazjum im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Łomży U nas jest lepiej niż w siódmym niebie, Przyjdź, czekamy właśnie na Ciebie.


Pobierz ppt "ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH I OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH IM. STANISŁAWA STASZICA W BIAŁYMSTOKU."

Podobne prezentacje


Reklamy Google