Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Odpady- wiem jak z nimi postępować

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Odpady- wiem jak z nimi postępować"— Zapis prezentacji:

1 Odpady- wiem jak z nimi postępować

2 Drogie dzieci! Należy wyrzucać śmieci do kosza tak aby Pan Śmietnik nie był głodny, tylko najedzony i uśmiechnięty!

3 Kolorowa Banda Należy pamiętać, aby Pan śmietnik się nie przejadał, dlatego zakolegował się z Panem Niebieskim, Zielonym, Białym i Żółtym.

4 Pan Niebieski Niebieski kolega mówi o tym, że ze smakiem zajada się papierowymi pudełkami, starymi gazetami i wszystkim co jest z papieru.

5 Pan Zielony Zielony Kolega mówi o tym, że bardzo mu smakują szklane, kolorowe butelki bo lubi jak w brzuszku mu stukają i grają melodyjki, kiedy się poruszy.

6 Pan Biały Biały Kolega mówi nam, że lubi przezroczyste, szklane białe butelki. Czasem, gdy mu się nudzi to udaje piratów i robi z białych butelek lornetkę, żeby szukać swoich kolegów z oddali. Krzyczy wtedy „A HOOJ MOI KOLEDZY!”.

7 Pan Żółty Żółty kolega mówi nam że bardzo lubi zajadać się plastikowymi butelkami, ponieważ towarzyszy temu duuużo hałasu! Zawsze chciał grać na bębenkach i stukać plastikowymi butelkami o siebie! Bum! Bum!

8 Pan Zielniak poucza Drodzy Widzowie, bardzo bym chciał abyście byli tacy mili i polubili Bandę Kolorowych Kolegów, ponieważ jeśli nie wy, to kto pomoże naszej planecie w utrzymaniu jej czystości? Wszyscy musimy walczyć ze śmieciami jak odważni bohaterowie. Liczymy na waszą pomoc!

9 Dbajmy o Naszą Planetę! Każdy z nas powinien zostać bohaterem swojej planety! Ekolog powinien dbać o środowisko, tak aby nie było żadnych śmieci na trawce, tylko jak najwięcej drzew i lasów. Starajmy się być Ekologami czyli Policjantami, którzy dbają o porządek i bezpieczeństwo!

10 Dziękuję za uwagę! Mam nadzieję, że Wam się podobało.
Paweł Brylak, klasa II technik agrobiznesu Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych ul. Kolejowa 5, Rudna


Pobierz ppt "Odpady- wiem jak z nimi postępować"

Podobne prezentacje


Reklamy Google