Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Zaniepokojony szef śledzi czas. Jego najlepszy pracownik znacznie się spóźnia, a zaraz przecież rozpoczyna się ważne spotkanie. Postanawia więc zadzwonić

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Zaniepokojony szef śledzi czas. Jego najlepszy pracownik znacznie się spóźnia, a zaraz przecież rozpoczyna się ważne spotkanie. Postanawia więc zadzwonić"— Zapis prezentacji:

1

2 Zaniepokojony szef śledzi czas. Jego najlepszy pracownik znacznie się spóźnia, a zaraz przecież rozpoczyna się ważne spotkanie. Postanawia więc zadzwonić do niego do domu.

3 - Cześć... – o dzywa się szepczący głos dziecka. - Cześć. Jest tata w domu? - Jest... - z aszeptano. - Mogę z nim rozmawiać? -Nie.... – odpowiada dziecko po cichu.

4 Zirytowany szef próbuje porozmawiać z kimkolwiek dorosłym : - A twoja matka? Jest tam? -Jest. - Mogłaby ze mną rozmawiać? -N i e. N i e ma c z as u.

5 - A ktoś inny tam jest? - Tak... - s zepcze. - K t o? - Policjant. Trochę zaskoczony p yta : - A ten co tam robi?

6 - Rozmawia z moim tatą, z moją mamą i z jednym strażakiem. Słysząc wielki zamęt po drugiej stronie szef pyta się wystraszony : - Co to jest za dźwięk?

7 - Helikopter. - H- Helikopter !!!!!!? - Tak. Z jednostki poszukiwawczej. - C- Co się tam dzieje??? Dziecięcy głos odpowiada:

8 - Oni mnie szukają.


Pobierz ppt "Zaniepokojony szef śledzi czas. Jego najlepszy pracownik znacznie się spóźnia, a zaraz przecież rozpoczyna się ważne spotkanie. Postanawia więc zadzwonić"

Podobne prezentacje


Reklamy Google