Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

PODSUMOWANIEPODSUMOWANIE BADANIA DIAGNOSTYCZNEGO W KLASIE TRZECIEJ GRUDZIEŃ 2012 R.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "PODSUMOWANIEPODSUMOWANIE BADANIA DIAGNOSTYCZNEGO W KLASIE TRZECIEJ GRUDZIEŃ 2012 R."— Zapis prezentacji:

1 PODSUMOWANIEPODSUMOWANIE BADANIA DIAGNOSTYCZNEGO W KLASIE TRZECIEJ GRUDZIEŃ 2012 R.

2 Do badania diagnostycznego przystąpiło 73 uczniów klas III Egzamin próbny składał się z trzech części: -humanistycznej (historia i wiedza o społeczeństwie oraz język polski) -matematyczno-przyrodniczej (przedmioty przyrodnicze i matematyka) -język obcy (poziom podstawowy i rozszerzony)

3 NA CO ZWRÓCI Ć UWAG Ę PODCZAS W Ł A Ś CIWEGO EGZAMINU?

4 Kod ucznia i numer PESEL wpisuj na pierwszej stronie i w karcie odpowiedzi BARDZO WYRAŹNIE – szczególnie zwróć uwagę na różnicowanie liter B i D oraz cyfr 8 i 9

5 Jeśli błędnie wpiszesz kod lub nr PESEL, przekreśl go w całości i wpisz ponownie NAD WYZNACZONYM MIEJSCEM

6 Pamiętaj o przeniesieniu odpowiedzi na kartę odpowiedzi!!! Kwadraty w karcie odpowiedzi i w matrycy znaków zamaluj bardzo dokładnie, bez wyjeżdżania poza ich granice

7 Brudnopis jest przeznaczony do obliczeń i formułowania odpowiedzi – NIE UMIESZCZAJ W NIM ŻADNYCH ZBĘDNYCH RYSUNKÓW, NAPISÓW itp..

8 Odpowiedzi w pytaniach otwartych zapisuj CZYTELNIE– pomyłki przekreśl jedną kreską i zapisz wyraz ponownie. Przy dłuższych wypowiedziach korzystaj z brudnopisu

9 Utrwalaj słownictwo z języka angielskiego – mały zasób słów sprawi, że będziesz mieć kłopoty podczas tłumaczenia

10 Podejmij próbę zredagowania dłuższej formy wypowiedzi (mail, rozprawka) – za KAŻDY element tych tekstów można otrzymać punkty!!!

11 Podczas redagowania rozprawki DOKŁADNIE przeanalizuj temat Nie popełniaj błędów rzeczowych (jeśli nie jesteś pewien, kto jest autorem danej lektury, lepiej nic nie pisz na ten temat)

12 Staraj się zachować właściwe proporcje pracy literackiej (wstęp i zakończenie nie mogą być zbyt krótkie) Praca literacka nie może być za krótka (policz wersy!!!)

13 Pracuj nad poprawnością ortograficzną i interpunkcyjną. Jeśli nie wiesz jak zapisać dane słowo, staraj się je zastąpić innym. Dużo czytaj!!!

14 Dokładnie czytaj polecenia – często pytanie brzmi: Która z odpowiedzi nie jest poprawna.

15 Nie rozwiązuj zadań zamkniętych na zasadzie chybił trafił – zastanów się, przeczytaj tekst jeszcze raz, wykonaj potrzebne obliczenia w brudnopisie

16 Powtórz podstawowe wzory dotyczące figur płaskich i brył Powtórz wzory z fizyki Ćwicz zadania typu PRAWDA- FAŁSZ, przed zaznaczeniem odpowiedzi dobrze się zastanów, gdyż aby uzyskać 1 punkt musisz często odpowiedzieć prawidłowo dwu- a nawet trzykrotnie!

17 POWODZENIA W KWIETNIU!!!


Pobierz ppt "PODSUMOWANIEPODSUMOWANIE BADANIA DIAGNOSTYCZNEGO W KLASIE TRZECIEJ GRUDZIEŃ 2012 R."

Podobne prezentacje


Reklamy Google