Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

SZKOLNE KOŁO SKKT W bieżącym roku szkolnym uczniowie naszej szkoły należący do Szkolnego Koła Krajoznawczo Turystycznego wzięli udział w kilku imprezach.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "SZKOLNE KOŁO SKKT W bieżącym roku szkolnym uczniowie naszej szkoły należący do Szkolnego Koła Krajoznawczo Turystycznego wzięli udział w kilku imprezach."— Zapis prezentacji:

1 SZKOLNE KOŁO SKKT W bieżącym roku szkolnym uczniowie naszej szkoły należący do Szkolnego Koła Krajoznawczo Turystycznego wzięli udział w kilku imprezach turystycznych odbywających się na Jurze Krakowsko – Częstochowskiej. Uczestniczyliśmy w rajdach: Powitanie szkoły w Gnaszynie, Pieczenie Ziemniaka w Olsztynie, Barwy Jesieni w Radostkowie oraz w Rajdzie Parasolowym do Witkowic. Podczas tych imprez nie tylko wędrowaliśmy ale też sprawdzaliśmy się w konkursach sprawnościowych, wiedzowych, wcinaliśmy kiełbaski pieczone w ognisku, liczyliśmy na szczęśliwe losy w rajdowych loteriach

2 IMPREZY NA ORIENTACJĘ Braliśmy także udział w Andrzejkowo- Mikołajkowych marszach na orientację oraz Inomanii '2011. W obu tych imprezach zajęliśmy pierwsze miejsce w kategorii TD. W skład zwycięzkich drużyn weszli: Magda Niewiadomska, Szymon Pierzak, Kacper Turek. Podczas wędrówek towarzyszyli nam czasem koledzy z klas młodszych chcący uprawiać turystykę.

3 POWITANIE SZKOŁY

4

5 INOMANIA 2011

6 ZDOBYWCY PIERWSZEGO I PIĄTEGO MIEJSCA W KAT.TD

7 PIECZENIE ZIEMNIAKA

8

9 BARWY JESIENI

10 NAGRODA ZA ZDOBYCIE II MIEJSCA W KONKURSIE NA JESIENNY BUKIET

11 RAJD PARASOLOWY

12 ANDRZEJKOWO - MIKOŁAJKOWE MARSZE NA ORIENTACJĘ


Pobierz ppt "SZKOLNE KOŁO SKKT W bieżącym roku szkolnym uczniowie naszej szkoły należący do Szkolnego Koła Krajoznawczo Turystycznego wzięli udział w kilku imprezach."

Podobne prezentacje


Reklamy Google