Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

A jednak cuda się zdarzają … … między innymi na takich spotkaniach, nawet całkiem często!

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "A jednak cuda się zdarzają … … między innymi na takich spotkaniach, nawet całkiem często!"— Zapis prezentacji:

1

2

3 A jednak cuda się zdarzają … … między innymi na takich spotkaniach, nawet całkiem często!

4 Ponieważ wolą Bożą dla każdego człowieka jest UZDROWIENIE !! Ponieważ Bóg już przygotował uzdrowienie dla wszystkich Ponieważ Bóg może i chce dokonać Twojego uzdrowienia Ponieważ po stronie Boga nie ma żadnych przeszkód, abyś doświadczał wielu cudów

5 Izajasz napisał o Jezusie najważniejszy tekst dot. Uzdrowienia (53:4-5): Lecz On nasze choroby NOSIŁ, nasze cierpienia WZIĄŁ na siebie. A my mniemaliśmy, że jest zraniony, przez Boga zbity i umęczony. Lecz On zraniony jest za występki nasze, starty za winy nasze. Ukarany został dla naszego zbawienia, a Jego ranami JESTEŚMY uleczeni. Wynika to z faktów przedstawionych w Biblii

6 Ja, Pan, twój lekarz (2M.15:26). On odpuszcza wszystkie winy twoje, Leczy WSZYSTKIE choroby twoje (Ps.103:3). Posłał słowo swoje, aby ich uleczyć I wyratować ich od zagłady (Ps.107:20). A gdy nastał wieczór, przywiedli do niego wielu opętanych, a On wypędzał duchy słowem i UZDRAWIAŁ WSZYSTKICH, którzy się źle mieli. Aby się spełniło, co przepowiedziano przez Izajasza proroka, mówiącego: On niemoce nasze wziął na siebie i choroby nasze poniósł (Mt.8:16-17).

7 A takie znaki będą towarzyszyły tym, którzy uwierzyli: w imieniu moim demony wyganiać będą. nowymi językami mówić będą, … Na chorych ręce kłaść będą, a ci wyzdrowieją (Mr.16:17-18).

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17


Pobierz ppt "A jednak cuda się zdarzają … … między innymi na takich spotkaniach, nawet całkiem często!"

Podobne prezentacje


Reklamy Google