Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Dnia 10. Marca 2010 roku odbył się Międzynarodowy Dzień Przedsiębiorczości. W Polsce to przedsięwzięcie organizowane jest przez Fundacje Młodzieżowej.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Dnia 10. Marca 2010 roku odbył się Międzynarodowy Dzień Przedsiębiorczości. W Polsce to przedsięwzięcie organizowane jest przez Fundacje Młodzieżowej."— Zapis prezentacji:

1

2 Dnia 10. Marca 2010 roku odbył się Międzynarodowy Dzień Przedsiębiorczości. W Polsce to przedsięwzięcie organizowane jest przez Fundacje Młodzieżowej Przedsiębiorczości

3 Dzień Przedsiębiorczości jest projektem mającym na celu dać szansę uczniom na poznanie wszystkich szczegółów wiążących się z podjęciem wymarzonej pracy. Młodzież może również popracować w danym przedsiębiorstwie przez kilka godzin i zobaczyć jakie to jest trudne.

4 Galeria Dnia przedsiębiorczości klasy 2C

5 Galeria Dnia przedsiębiorczości klasy 2C Ireneusz Szwagier

6 Galeria Dnia przedsiębiorczości klasy 2C

7 Galeria Dnia przedsiębiorczości klasy 2C PHU Gnom

8 Galeria Dnia przedsiębiorczości klasy 2C

9 Galeria Dnia przedsiębiorczości klasy 2C

10 Galeria Dnia przedsiębiorczości klasy 2C

11 Galeria Dnia przedsiębiorczości klasy 2C

12 Galeria Dnia przedsiębiorczości klasy 2C

13 Galeria Dnia przedsiębiorczości klasy 2C

14 W naszej szkole, II L.O. organizacją tego przedsięwzięcia zajął się mgr Robert Michalski

15 Organizacja w wykonaniu uczniów polegała na udaniu się do siedziby przedsiębiorstwa, którym byli zainteresowani i starali się o przyjęcie.

16 Uczniowie chętnie chodzili do wybranych przed siebie przedsiębiorstw, jednakże rzadko byli przyjmowani do testowania wymarzonego zawodu ponieważ przyjęcie uczniów wiązało się wzięciem za nich odpowiedzialności w czasie pracy i poświęcenie im czasu

17 Niektóre z wypowiedzi uczniów po Dniu Przedsiębiorczości: To przedsięwzięcie jak co roku cieszyło się dużą popularnością. Niestety nie wszystkie klasy mogły w nim brać udział. Było OK. Okazało się że zawód w którym chciałem pracować nie jest dla mnie. Dobrze że mogłem to sprawdzić.

18 Dobrze że jest coś takiego i można zawczasu sprawdzić swój zawód. Fajnie było spróbować popracować, ale najważniejsze że miną Niemiecki. Fajnie że nie było lekcji ale ciekawie też było zobaczyć jak pracuje się w Policji


Pobierz ppt "Dnia 10. Marca 2010 roku odbył się Międzynarodowy Dzień Przedsiębiorczości. W Polsce to przedsięwzięcie organizowane jest przez Fundacje Młodzieżowej."

Podobne prezentacje


Reklamy Google