Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

To w informatyce, telewizji, sprzęcie elektronicznym zdolność do odbierania informacji z równoczesnym reagowaniem na nie.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "To w informatyce, telewizji, sprzęcie elektronicznym zdolność do odbierania informacji z równoczesnym reagowaniem na nie."— Zapis prezentacji:

1

2 To w informatyce, telewizji, sprzęcie elektronicznym zdolność do odbierania informacji z równoczesnym reagowaniem na nie.

3

4 To wiedza i sposoby jej gromadzenia.

5

6 To jest to, co umysł jest w stanie przetworzyć i wykorzystać do własnych celów

7

8 to kompendium ludzkiej wiedzy zapisane w formie zbioru haseł (słów kluczowych) z wyjaśnieniem ich znaczenia. Hasła są ułożone w pewnym logicznym porządku, zazwyczaj alfabetycznym, dzięki czemu możliwe jest szybkie odnalezienie właściwej informacji.

9

10 to Pewien rodzaj wypoczynku, ale i bardzo dobrej zabawy.

11

12 Tego chyba nie trzeba wyjaśniać

13

14 to Przenośnia… Ekranem na świat można nazwać sieć internetową, bo mamy wszelki dostęp do różnych informacji

15

16 I- interaktywność N- nauka T- tony informacji E- encyklopedia wiedzy R- rozrywka N- nowe znajomości E- ekran na świat T- TO DOPIERO WYNALAZEK!!!

17 Internet to dobra sprawa, Internet to dobra rzecz!!! Ż eby z niego korzysta ć … TRZEBA TYLKO G Ł OW Ę MIE Ć !!! KONIEC


Pobierz ppt "To w informatyce, telewizji, sprzęcie elektronicznym zdolność do odbierania informacji z równoczesnym reagowaniem na nie."

Podobne prezentacje


Reklamy Google