Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Czar ORIENTU.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Czar ORIENTU."— Zapis prezentacji:

1 Czar ORIENTU

2 Rewia Orientalna Taksim
Taksim ma wiele znaczeń. To barwna, mieniąca się ferią świateł i zawsze pełna życia dzielnica Istambułu, jak również improwizowany, niepowtarzalny, hipnotyczny rytm. Taki też jest zespół "Taksim". Widowiska grupy "Taksim" to połączenie narracyjnych choreografii, fuzji i spontanicznych improwizacji. Nowoczesne, popowe rytmy rodem z ulic Istanbulu przeplatają się w nich z bardziej ambitną, nieznaną polskiej publiczności muzyka orientalną. Wszystko to w połączeniu z grą świateł na barwnych kostiumach i zaskakującymi rekwizytami na kilka minut przenosi widzów w świat pustyni, oaz i pełnych przepychu pałaców.

3 Mistrzostwo Polski W 2009 tancerki „Taksim” zdobyły 1 miejsce w Mistrzostwach Polski w Tańcu Brzucha IDO Radom 2009 w kategorii Belly Dance Show mini formacje. Za to w roku 2010 w Tarnowie Podgórnym oprócz obrony 1 miejsca sprzed roku, zdobyły również 2 miejsce w kategorii Belly Dance Klasyka mini formacje i 3 miejsce w kategorii Duety Show.

4 Program Artystyczny W odpowiedzi na Państwa oczekiwania proponujemy rozbudowany program pokazów utrzymanych w różnorodnym klimacie, ukierunkowany na dobą zabawę i interakcję z gośćmi. Wszystkie stroje i rekwizyty użyte w show są oryginalne, sprowadzane z Turcji i z Egiptu. Oferujemy szeroki wachlarz pokazów tanecznych z muzyką mechaniczną jak i z muzyką na żywo, nauki tańca, hostessowania i zleceń specjalnych tj. promocja firmowych produktów, choreografie na zamówienie itp.

5 Proponowany program 3 sety pokazów w różnorodnych stylach
Klasyka – styl najbardziej rozpoznawalny wśród publiczności. Rekwizyty – niezapomniane show z rekwizytami tj. miecz, woale, 2-metrowe skrzydła isis, assaya (laska), świeczniki itp. Styl nowoczesny – fuzje tańca brzucha z takimi stylami jak Michael Jackson, brazylijska samba, czy reggaeton (latynoski hip-hop).

6 1 SET - Klasyka Solo tancerki – romantyczna, tajemnicza muzyka idealnie wprowadzająca w nastrój orientu. - 2 choreografie zespołowe – do klasycznej muzyki arabskiej i bardzo dynamicznej muzyki z charakterystycznymi dźwiękami bębnów.

7 2 SET - Rekwizyty 2 przepiękne choreografie z rekwizytami.
Pierwsza z wykorzystaniem welonów, skrzydeł Isis, miecza, assayi (laski). Druga choreografia ze skrzydłami Isis. Tancerki niczym anioły, zmieniają pozycje i czarują przepięknymi układami skrzydeł.

8 3 SET – Nowoczesny styl Fuzja ze stylem Michaela Jacksona do orientalnej wersji piosenki „Billy Jean”. Fuzja z reggaetonem (latynoskim hip-hop’em) do znanej piosenki Tarkana „Bounce”. - Fuzja z sambą brazylijską– magiczne połączenie tańca brzucha i samby.

9 Wymagania - przestrzenna garderoba z dużym lustrem blisko miejsca występu. - napoje dla artystów. - ochrona podczas wykonywanej pracy. - dobry sprzęt grający z odtwarzaczem CD, dobre nagłośnienie i ciepłe kolory oświetlenia. - stała opieka organizatora. Kontakt Sylwia Gorczyca – taniec brzucha – samba brazylijska


Pobierz ppt "Czar ORIENTU."

Podobne prezentacje


Reklamy Google