Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Tak wygląda STRONA GŁÓWNA FORUM! Forum podzielone jest na 5 kategorii o określonym temacie: SIEĆ – Sprawy sieci Tutaj piszemy POSTY których tematyka związana.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Tak wygląda STRONA GŁÓWNA FORUM! Forum podzielone jest na 5 kategorii o określonym temacie: SIEĆ – Sprawy sieci Tutaj piszemy POSTY których tematyka związana."— Zapis prezentacji:

1

2 Tak wygląda STRONA GŁÓWNA FORUM! Forum podzielone jest na 5 kategorii o określonym temacie: SIEĆ – Sprawy sieci Tutaj piszemy POSTY których tematyka związana jest z działaniem naszej sieci osiedlowej! CS – Counter-Strike Tutaj piszą głównie osoby które grają w popularną grę COUNTER-STRIKE SZUKAM – Ogłoszenia sieciowe Jeśli poszukujecie jakiegoś FLIMU lub innych tego typu rzeczy to proszę pisać w tym temacie HYDE PARK – Pogadanki niezwiązane z siecią Tutaj można pisać dosłownie o wszystkim! ARCHIWUM – Stare sprawy godne uwagi Tutaj przenoszone są stare TEMATY które mogą się do czegoś przydać!

3 JAK NAPISAĆ COŚ NA FORUM? Jeśli chcecie pisać POSTY na FORUM należy się ZAJERESTROWAĆ! Kliknij myszką.....

4 Klikamy na przycisk REJESTRACJA W celu zarejestrowania się na FORUM Jest to czynność jednorazowa

5 CZYTAMY WARUNKI REJESTRACJ I WYBIERAMY ODPOWIEDNĄ ODPOWIEDŹ

6 Wypełniamy Formularz Rejestracyjny Który jest dłuższy niż to co widać na tym obrazie! Wymagane są tylko obowiązkowe pola które zaznaczone są GWIAZDKĄ* resztę możemy opuścić! PROSZĘ TEŻ ZAPAMIETAĆ LOGIN i HASŁO KTÓRE SĄ WYMAGANE PRZY LOGOWANIU

7 Jeśli REJESTRACJA przebiegła poprawnie to powiliśmy powróci do GŁÓWNEJ STRONY! Jak już jesteśmy ZAJERESTROWANI to aby napisać POST musimy się ZALOGOWAĆ! Proces LOGOWANIA jest bardzo prosty i należy go powtarzać za każdym razem jak wejdziemy na FORUM i chcemy coś napisać! Jeśli jednak już jesteśmy ZALOGOWANI i napisaliśmy jakiś post to następny możemy napisać od razu bez logowania! I KLIKAMY NA ZALOGUJ TUTAJ WPISUJEMY SWÓJ LOGIN i HASŁO

8 Klikamy TUTAJ w celu przeczytania Tematów związanych z SPRAWAMI SIECI!

9 WIDZIMY TERAZ LISTĘ TEMATÓW ZWIĄZANYCH Z SPRAWAMI SIECI! Lista jest troszkę dłuższa niż to co tutaj widać! W celu przeczytania TEMATU klikamy na tytuł! Informacje jak napisać nowy temat lub nowy post znajdują się dalej! Wybieramy TEMAT i KLIKAMY NA TYTUŁ!

10 TERAZ WIDZIMY TEMAT i POSTY W NIM WPISANE Lista jest troszkę dłuższa niż to co tutaj widać! Teraz możemy przeczytać dany temat! Jeśli zechcemy wyrazić swoje zdanie na ten temat należy nacisnąć na PRZYCISK ODPOWIEDZ Lub jeśli chcemy zrobić NOWY TEMAT w tej KATEGORI to naciskamy PRZYCISK NOWY TEMAT Klikamy tu aby napisać NOWY TEMAT Klikamy tu aby napisać ODPOWIEDŹ

11 TERAZ WIDZIMY FORMULARZ DODAWANIA TEMATU LUB ODPOWIEDZI! W tych oknach wpisujemy swoją ODPOWIEDŹ lub treść NOERGO TEMATU! Do wyrażania swoich uczuć możemy użyć IKON EMOCJI takich jak w Gadu-Gadu i innych tego typu komunikatorach! Jeśli już wszystko co mamy napiszemy to po prostu klikamy na guziczek WYŚLIJ Tutaj wpisz TEMAT Tutaj wpisz TREŚĆ WYŚLIJ

12 TO BY BYŁO NA TYLE! Dalej powiliście sobie sami poradzić! Mam nadzieje że dzięki tej skromnej INSTRUKCJI Przybędzie użytkowników NASZEGO FORUM!


Pobierz ppt "Tak wygląda STRONA GŁÓWNA FORUM! Forum podzielone jest na 5 kategorii o określonym temacie: SIEĆ – Sprawy sieci Tutaj piszemy POSTY których tematyka związana."

Podobne prezentacje


Reklamy Google