Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Ubezpieczenie dzieci i młodzieży. PZU Sport.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Ubezpieczenie dzieci i młodzieży. PZU Sport."— Zapis prezentacji:

1 Ubezpieczenie dzieci i młodzieży. PZU Sport.
Warszawa, PZU SA

2 Dla kogo? Ubezpieczenie kierowane jest do sportowców (zarówno zawodowców, jak i amatorów), oraz osób rekreacyjnie uprawiających sport, organizatorów sportu, oraz osób uczestniczących w kulturze fizycznej z racji funkcji lub zajmowanego stanowiska. Zalety Cechą ubezpieczenia jest dostosowanie umowy pod względem czasu ochrony, zakresu ochrony, wysokości sumy ubezpieczenia i świadczeń dodatkowych do potrzeb ubezpieczonych osób i możliwości finansowych ubezpieczającego. Wypłacone świadczenia stanowią dla sportowca, albo osoby zawodowo związanej ze sportem, finansowe wsparcie w nieszczęściu, jakie go spotkało.

3 Zakres i przedmiot ubezpieczenia
Przedmiotem ubezpieczenia są trwałe następstwa nieszczęśliwych wypadków, polegające na uszkodzeniu ciała lub rozstroju zdrowia, powodujące trwały uszczerbek na zdrowiu, albo śmierć ubezpieczonego. Przykładowy zakres: Okres ubezpieczenia - roczny Forma - imienna Czas ochrony - podczas uprawiania dyscypliny sportu oraz w drodze na i z treningów

4 Sumy ubezpieczenia Zaproponowane Sumy Ubezpieczenia:
Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków Koszty Leczenia Dieta szpitalna - 30 zł

5 Składka Indywidualnie dopasowana do klienta składka, w zależności od zakresu i liczby ubezpieczonych. Studio Duet otrzymało składkę: 45 zł – na osobę za rok, To aż 78% zniżki!!!


Pobierz ppt "Ubezpieczenie dzieci i młodzieży. PZU Sport."

Podobne prezentacje


Reklamy Google