Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Demanovska Dolina Dolina jest najbardziej znaną dolina Niżnych Tatr z licznymi ośrodkami turystycznymi. Dolina jest atrakcyjna zarówno latem jak i zimą.

Коpie: 1
- 1 - Oferta wyjazdu integracyjnego na narty Demanovska Dolina – Jasna Słowacja.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Demanovska Dolina Dolina jest najbardziej znaną dolina Niżnych Tatr z licznymi ośrodkami turystycznymi. Dolina jest atrakcyjna zarówno latem jak i zimą."— Zapis prezentacji:

1 Oferta wyjazdu integracyjnego na narty Demanovska Dolina – Jasna Słowacja

2 Demanovska Dolina Dolina jest najbardziej znaną dolina Niżnych Tatr z licznymi ośrodkami turystycznymi. Dolina jest atrakcyjna zarówno latem jak i zimą. „Jasna” u podnóża Chopoka, jest największym ośrodkiem narciarskim w Słowacji.

3 Pensjonat – lokalizacja

4 Luksusowy Pensjonat „Energetik”
Pensjonat oferuje od miejsca noclegowe pokoje 2 osobowe pokoje 2 osobowe z możliwością dostawki Apartamenty 2, 3 i 5 osobowe Apartament Luksusowy 2 osobowy

5 Pensjonat - piękne okolice

6 Pensjonat – wnętrze Jadalnia, salon, sala konferencyjna w której istnieje możliwość organizacji spotkania lub szkolenia.

7 Pokoje z TV, WC, łazienką i barkiem
Pensjonat – pokoje Pokoje z TV, WC, łazienką i barkiem

8 Pensjonat – barek i restauracja
Restauracja serwuje śniadania, obiady i kolacje

9 Pensjonat – dodatkowe atrakcje
Dodatkowe atrakcje (solarium, sauna, lotki, itp.) - w cenie.

10 Na narty Stoki narciarskie
dla zaawansowanych na Chopoku (2024 m n.p.m.) dla nie zaawansowanych około 500 metrów od budynku (długość 500 m.)

11 Po nartach Smaczne jedzenie Miła atmosfera

12 Oferta Koszt wyjazdu weekendowego czwartek, piątek, sobota /3 noclegi/
Lp. Opis Uwagi Kwota netto 1 Pobyt: W cenie zakwaterowanie i wyżywienie /śniadanie i obiadokolacja/ od 160 zł /za dobę 2 Transport - opcja we własnym zakresie - transport BUS w obie strony /grupy 1- 8 osobowe/ 1000 zł 3 Instruktorzy - opcja na życzenie indywidualni instruktorzy /narty i snowboard/ do uzgodnienia 4 Ubezpieczenie - opcja od 10 zł 5 SKIPAS - opcja 2 dni 120 zł 6 Wypożyczenie sprzętu – opcja Bachleda Sport – Warszawa /narty, buty/ Od 30 zł

13 Demanovska Dolina Jedną z licznych atrakcji są dwie jasknie udostępnione publiczności, a mianowicie: Demanovska jaskyna slobody i Demanovska ladova jaskyna.

14 Demanovska Dolina Demanova należy do najbardziej znanych ośrodków turystycznych i sportowo-rekreacyjnych Słowacji. Jest punktem wyjścia wielu tras turystycznych.

15 Zainteresowanych prosimy o kontakt z :
Rezerwacja Zainteresowanych prosimy o kontakt z : ALB Service tel./fax , tel.: ,


Pobierz ppt "Demanovska Dolina Dolina jest najbardziej znaną dolina Niżnych Tatr z licznymi ośrodkami turystycznymi. Dolina jest atrakcyjna zarówno latem jak i zimą."

Podobne prezentacje


Reklamy Google