Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Projekt Szkół COMENIUS. nauka tradycyjnych gier i zabaw znalezienie sposobów, by chronić uczniów od zgubnych skutków gier komputerowych i telewizji pomoc.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Projekt Szkół COMENIUS. nauka tradycyjnych gier i zabaw znalezienie sposobów, by chronić uczniów od zgubnych skutków gier komputerowych i telewizji pomoc."— Zapis prezentacji:

1 Projekt Szkół COMENIUS

2 nauka tradycyjnych gier i zabaw znalezienie sposobów, by chronić uczniów od zgubnych skutków gier komputerowych i telewizji pomoc uczniom potrzebującym kształcenia specjalnego, by mogli powiedzieć 'Ja też potrafię' poszerzenie wiedzy o kulturze i tradycji innych państw europejskich uczenie otwartości na inne kultury i przełamywanie barier oraz pogłębienie znajomości języka angielskiego

3

4 Polska - koordynator projektu Szkoła Podstawowa nr 2 we Władysławowie i m. Kadm Włodzimierza Steyera Dyrektor: Maria Ryś Osoba kontaktowa: Waldemar Budzisz Jesteśmy w publicznej szkole podstawowej we Władysławowie, na północ y Pol ski. M iasto położone jest nad Morzem Bałtyckim i jest popularnym ośrodk iem turystycznym w okresie wakacyjnym.

5 Istituto Comprensivo di Bosco Chiesanuova Dyrektor: Donato de Silvestri Osoba kontaktowa: Silvia De Carli Istituto Comprensivo di Bosco Chiesanuova jest jednym z najbardziej złożonych instytutów edukacyjnych regionu Veneto. Instytucja w całości znajduje się na obszarach górskich i jest podzielona na trzy poziomy nauczania: przedszkola, szkoły podstawowe i średnie.

6 Základná škola Nad Medzou 1, 052 01, Spišská Nová Ves Dyrektor: Julian Sopko Osoba Kontaktowa: Katarina Spirkova Szkoła Podstawowa w regionie Spiskim na wschodzie Słowacji. Szkoła specjalizuje się w sporcie, kulturze i nauce języków obcych.

7 19 Mayis ilkogretim okulu Dyrektor: Mehmet Baser Osoba kontaktowa: Ismet Yurek Szkoła Podstawowa – z miasta Denizli w południowo - zachodniej Turcji przy drodze Izmir – Antyla.

8

9

10

11 Dziękuję za uwagę MATEUSZ OLIWSKOWSKI KL. VD


Pobierz ppt "Projekt Szkół COMENIUS. nauka tradycyjnych gier i zabaw znalezienie sposobów, by chronić uczniów od zgubnych skutków gier komputerowych i telewizji pomoc."

Podobne prezentacje


Reklamy Google