Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

W nowej odsłonie.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "W nowej odsłonie."— Zapis prezentacji:

1 W nowej odsłonie

2 Serwis e-CEMEX jest ciągle rozwijany i doskonalony.
Bazując na dostosowaniu funkcjonalności do oczekiwań klientów wzbogaciliśmy nasz serwis o: zintegrowany panel nawigacyjny, nowe moduły, liczne narzędzia. Wdrożenie nowej wersji e-CEMEX jest kolejnym krokiem zbliżającym nas do coraz lepszej i wszechstronnej komunikacji z Klientami.

3 Aby uzyskać dostęp do wszystkich modułów, wystarczy się zalogować…
jkowalski ●●●●●●●● Aby uzyskać dostęp do wszystkich modułów, wystarczy się zalogować…

4 Ten przewodnik pokaże Ci, w jaki sposób korzystać z nowego modułu eZamówienia. Zobacz, w jaki sposób złożyć zamówienie na domieszki.

5 eZamówienia Wybierz zamawiany materiał, a następnie jego ilość.
NOWOŚĆ! Zobacz, jak łatwo jest teraz złożyć nowe zamówienie. Wybierz zamawiany materiał, a następnie jego ilość. Moduł eZamówienia służy do składania zamówień on-line i śledzenia ich realizacji. eZamówienia można złożyć na produkty CEMEX: cement luzem, cement workowany i chemię budowlaną, a także domieszki. Możesz zamówić jeden lub więcej materiałów.

6 eZamówienia NOWOŚĆ! Na tym etapie możesz dodać nową dostawę bądź zakończyć zamówienie. Sprawdź możliwe terminy realizacji dostaw, wybierz datę i godzinę dostawy. Potwierdź złożenie zamówienia. Pamiętaj, że masz później możliwość edytowania bądź anulowania zamówienia.

7 eZamówienia NOWOŚĆ! Po złożeniu zamówienia możesz przejść do historii zamówień. Sprawdź, czy wszystkie dane są poprawne i potwierdź zamówienie. Masz możliwość edytowania bądź anulowania zamówienia.

8 eZamówienia NOWOŚĆ! Masz także możliwość wyszukiwania zamówień według daty, statusu i miejsca dostawy lub zamówionego produktu. Historia zamówień daje możliwość tworzenia zestawień i eksportu danych, bez względu na sposób, w jaki zostały złożone.

9 e-CEMEX.pl Już wkrótce na e-CEMEX nowe moduły:
e-CEMEX to portal, który został stworzony z myślą o użytkownikach. Już wkrótce na e-CEMEX nowe moduły: ePartner eEdukacja eKomunikacja e-CEMEX.pl Do zobaczenia na Wejdź, sprawdź i dodaj do ulubionych! Zespół e-CEMEX


Pobierz ppt "W nowej odsłonie."

Podobne prezentacje


Reklamy Google