Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych w Olecku zaprasza do rozpoczęcia nauki w zawodzie TECHNIK URZĄDZEŃ SANITARNYCH ul. Gołdapska 29 19-400 Olecko Tel.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych w Olecku zaprasza do rozpoczęcia nauki w zawodzie TECHNIK URZĄDZEŃ SANITARNYCH ul. Gołdapska 29 19-400 Olecko Tel."— Zapis prezentacji:

1 Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych w Olecku zaprasza do rozpoczęcia nauki w zawodzie TECHNIK URZĄDZEŃ SANITARNYCH ul. Gołdapska 29 19-400 Olecko Tel. 87 520 22 51 lub 87 520 22 52 zsliz.olecko.pl e-mail: zsliz@zsliz.olecko.pl

2 Zawód technika urządzeń sanitarnych można zdobyć kończąc szkołę o takiej specjalności. Nauka w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych w Olecku będzie odbywać się w czteroletnim okresie nauczania, w systemie stacjonarnym. Tak jak wszystkie kierunki prowadzone przez naszą szkołę, także i ten daje możliwość założenia własnej firmy.

3 Po tym kierunku zaprojektujesz i wykonasz każdą sieć sanitarną w domu prywatnym, biurze, wielkim zakładzie przemysłowym. W PROFESJI nauczymy Cię posługiwania się dokumentacją techniczną oraz wykonywania szkiców i rysunków instalacji oraz sieci sanitarnych, grzewczych i gazowych. Dowiesz się, jak prowadzić budowę i nadzór techniczny instalacji i urządzeń sanitarnych, stanowiących wyposażenie budynku.

4 Nauczysz się dobierać materiały, narzędzia, sprzęt i maszyny do wykonywania instalacji sanitarnych w budynkach oraz sieci komunalnych w terenie. Pokażemy Ci, na czym polega przeprowadzenie kontroli jakości wykonania robót instalacyjnych i sieciowych. To zawód z perspektywami na dynamicznym rynku budowlanym.

5 Uczeń po ukończeniu szkoły i zdaniu z wynikiem pozytywnym egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe będzie posiadał umiejętności w zakresie: prowadzenia robót budowlanych na sieciach komunalnych i instalacjach sanitarnych, wykonywania instalacji sanitarnych w technologiach obecnie stosowanych na rynku, projektowania prostych instalacji wody zimnej, ciepłej, kanalizacyjnej, centralnego ogrzewania i gazowej, doboru urządzeń do zamontowanych instalacji sanitarnych w obiektach budowlanych, rozliczania wykonywanych robót, posługiwania się normami i przepisami prawnymi w obowiązującym zakresie.

6 PERSPEKTYWY ZATRUDNIENIA Mając odpowiednie kwalifikacje, pracę znajdziesz w kraju i za granicą, w przedsiębiorstwach budowlanych i specjalizujących się w projektowaniu instalacji sanitarnych. Możesz także otworzyć działalność gospodarczą i świadczyć usługi na rzecz wielu klientów, których obecnie nie brakuje.

7 ZAPRASZAMY


Pobierz ppt "Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych w Olecku zaprasza do rozpoczęcia nauki w zawodzie TECHNIK URZĄDZEŃ SANITARNYCH ul. Gołdapska 29 19-400 Olecko Tel."

Podobne prezentacje


Reklamy Google