Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Fina ł akcji Mi ś Ratowni ś ! 15 maja 2011 r. w Gimnazjum nr 1 w Tarnobrzegu odby ł o si ę podsumowanie akcji Mi ś Ratowni ś.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Fina ł akcji Mi ś Ratowni ś ! 15 maja 2011 r. w Gimnazjum nr 1 w Tarnobrzegu odby ł o si ę podsumowanie akcji Mi ś Ratowni ś."— Zapis prezentacji:

1 Fina ł akcji Mi ś Ratowni ś ! 15 maja 2011 r. w Gimnazjum nr 1 w Tarnobrzegu odby ł o si ę podsumowanie akcji Mi ś Ratowni ś.

2 Cel szkoły: CEL: W szkole nr. 1 w Tarnobrzegu odbyło się wielkie zbieranie pluszowych misiów dla dzieci, które leczą się w szpitalu Tarnobrzeskim.

3 AKCJA SIĘ UDAŁA!!! Dzięki uczniom szkoły nr. 1 na twarzach dzieci ze szpitala pojawił się uśmiech. Ta wielo tygodniowa akcja --udała się! Dzięki temu uczniowie mogli skorzystać z nauki kursu o pierwszej pomocy

4 Harmonogram spotkania z ratownikami: 1.Części wstępnej, którą była pogadanka na temat zachowania się w sytuacji, gdy trzeba ratować ludzkie życie. 2.Pokaz resuscytacji krążeniowo – oddechowej. Ćwiczenia praktyczne na fantomie, w czasie których można było wypróbować, jak udzielać pierwszej pomocy osobie, która utraciła zdolności krążeniowe i oddechowe, zakończyły pokazy.

5

6 Akcja,,Miś Ratowniś Akcja Miś Ratowniś jest bardzo wartościowa, bo uczy z jednej strony otwartości na potrzeby drugiego człowieka, a z drugiej przygotowuje uczniów do odnalezienia się w sytuacjach trudnych, które mogą się przydarzyć każdemu.

7

8

9 Dziękuję za uwagę Paulina Cieśla


Pobierz ppt "Fina ł akcji Mi ś Ratowni ś ! 15 maja 2011 r. w Gimnazjum nr 1 w Tarnobrzegu odby ł o si ę podsumowanie akcji Mi ś Ratowni ś."

Podobne prezentacje


Reklamy Google