Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Konferencja otwierająca projekt Elektro – nie – śmieci Debata: Jak przeprowadzić skuteczną kampanię edukacyjną nt. elektrośmieci w naszym mieście? www.gim1pionki.pl.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Konferencja otwierająca projekt Elektro – nie – śmieci Debata: Jak przeprowadzić skuteczną kampanię edukacyjną nt. elektrośmieci w naszym mieście? www.gim1pionki.pl."— Zapis prezentacji:

1 Konferencja otwierająca projekt Elektro – nie – śmieci Debata: Jak przeprowadzić skuteczną kampanię edukacyjną nt. elektrośmieci w naszym mieście? www.gim1pionki.pl

2 Publiczne Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 im. Jana Kochanowskiego w Pionkachwww.gim1pionki.pl Debatę otworzyła pani dyrektor Gimnazjum nr 1 w Pionkach pani Barbara Glimasińska.

3 Publiczne Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 im. Jana Kochanowskiego w Pionkachwww.gim1pionki.pl Powitała zaproszonych gości.

4 Publiczne Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 im. Jana Kochanowskiego w Pionkachwww.gim1pionki.pl Nasze koleżanki i koledzy zaprezentowali pokaz mody ekologicznej.

5 Publiczne Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 im. Jana Kochanowskiego w Pionkachwww.gim1pionki.pl My natomiast Ola i Igor przedstawiliśmy pezentację o kampanii edukacyjnej nt. elektrośmieci

6 Publiczne Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 im. Jana Kochanowskiego w Pionkachwww.gim1pionki.pl Występ szkolnego kabaretu również miał za zadanie pobudzić do refleksji.

7 Publiczne Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 im. Jana Kochanowskiego w Pionkachwww.gim1pionki.pl Modelatorzy kierowali debatą i czuwali nad ładem oraz porządkiem dyskusji.

8 Publiczne Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 im. Jana Kochanowskiego w Pionkachwww.gim1pionki.pl No i owocna dyskusja na temat kampanii edukacyjnej o ZSEE dla społeczności lokalnej proponowanej przez uczniów PG 1 w Pionkach

9 Publiczne Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 im. Jana Kochanowskiego w Pionkachwww.gim1pionki.pl Z udziałem wielu znakomitych gości!

10 Publiczne Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 im. Jana Kochanowskiego w Pionkachwww.gim1pionki.pl Na zakończenie debaty wręczono nagrody laureatom V Wojewódzkiego Konkursu Poezji Ekologicznej Bądźmy po stronie natury pod patronatem Burmistrza Miasta Pionki Pana Marka Janeczka i Starosty Radomskiego Pana Mirosława Ślifirczyka

11 Publiczne Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 im. Jana Kochanowskiego w Pionkach Podsumowanie debaty. www.gim1pionki.pl

12 Publiczne Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 im. Jana Kochanowskiego w Pionkachwww.gim1pionki.pl Wnioski z debaty: 1. Utworzenie na terenie miasta sprawnego systemu zbierania, segregowania i odzyskiwania elektroodpadów przez Urząd Miasta Pionki. 2. Przeprowadzenie kampanii informacyjno-edukacyjnej dla społeczności lokalnej uświadamiającą szkodliwy wpływ ZSEE na środowisko oraz korzyści z jego recyklingu.

13 Publiczne Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 im. Jana Kochanowskiego w Pionkachwww.gim1pionki.pl Wnioski z debaty: 3. W kampanii należy wykorzystać różne metody oddziaływujące na wiele zmysłów (plakat, ulotka, reklama/program w telewizji lokalnej, artykuły na stronach www oraz w prasie lokalnej) 4. Zorganizowanie dla społeczności lokalnej Wielkiej Zbiórki Elektrośmieci pod hasłem "Torba ekologiczna za surowce wtórne" oraz kampanii edukacyjnej podczas festynu na Dzień Ziemi 5. Pozyskanie sponsorów na wykonanie większej ilości toreb.

14 Publiczne Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 im. Jana Kochanowskiego w Pionkachwww.gim1pionki.pl Zakończenie konferencji urodzinowym tortem Konkursu Poezji Ekologicznej. Mamy już 5 lat!

15 Publiczne Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 ul. Leśna 1, 26-670 Pionki Tel. 48-38-48-499 Tel. 48-38-48-499 e-mail: pubgim1@wp.pl e-mail: pubgim1@wp.pl www.gim1pionki.pl


Pobierz ppt "Konferencja otwierająca projekt Elektro – nie – śmieci Debata: Jak przeprowadzić skuteczną kampanię edukacyjną nt. elektrośmieci w naszym mieście? www.gim1pionki.pl."

Podobne prezentacje


Reklamy Google