Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Weronika Majewska Karolina Mokrzan

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Weronika Majewska Karolina Mokrzan"— Zapis prezentacji:

1 Weronika Majewska Karolina Mokrzan
ANKIETA - - EKOROZWÓJ Weronika Majewska Karolina Mokrzan

2 Czy wiesz co to jest ekorozwój?
Tak. – 65% Nie. – 35% 2. Czy uważasz, że problemy związane z ekologią są istotne? Zdecydowanie tak. – 45% Chyba tak. – 34% Raczej nie. – 8% Zdecydowanie nie. – 2% Nie mam zdania. – 11%

3 3. Z jakimi zachowaniami kojarzy Ci się pojęcie: „ekorozwój”
3. Z jakimi zachowaniami kojarzy Ci się pojęcie: „ekorozwój”? – wybierz trzy odpowiedzi z poniższych propozycji: a)Segregacja odpadów. – 19% b) Recykling. – 18% c) Sadzenie nowych drzew. – 17% d) Szerokie wykorzystanie nowych samochodów z napędem gazowym lub elektrycznym. – 6% e) Budowanie oczyszczalni. – 9% f) Uprawa i rozprowadzanie zdrowej żywności. – 7% g) Wykorzystywanie naturalnych źródeł energii. – 11% h) Ograniczenie emisji dwutlenku węgla do atmosfery. – 5% i) Zmniejszenie zużycia prądu i wody w gospodarstwach domowych. – 8%

4 4. Co sądzisz o żywności z importu?
Jest lepsza od lokalnej. – 49% Jest gorsza od lokalnej. – 51% 5. Czy chciałbyś/chciałabyś aby w sklepiku szkolnym dostępne były produkty naturalne? Nie. – 51% Tak. – 49%, np. napoje mleczne, owoce, mleko, jogurty, warzywa, sałatki. 6. Czy chciałbyś, aby menu szkolnej stołówki zostało zmienione poprzez wprowadzenie większej ilości produktów lokalnych? Tak. – 63% Nie. – 37%

5 7. Czy interesujesz się tym, co tak naprawdę jesz?
Nie. – 21% Okazyjnie. – 33% 8. Czy idąc na zakupy czytasz etykiety? Tak. – 47% Nie. – 53% 9. Na co zwracasz uwagę kupując określony produkt? a)Cena. – 62% b) Wygląd. – 11% c) Skład. – 21% d) Inne. – 6%, np. data ważności.

6 Oto kilka osób, które brały udział w ankiecie oraz Ich odpowiedzi.

7 K. B. 1. Czy wiesz co to jest ekorozwój? -Tak.
2. Czy uważasz, że problemy związane z ekologią są istotne? -Zdecydowanie tak. 3. Z jakimi zachowaniami kojarzy Ci się pojęcie „ekorozwój”? -Recykling, -Sadzenie nowych drzew, -Uprawa i rozprowadzanie zdrowej żywności. 4. Co sądzisz o żywności z importu? -Jest gorsza od lokalnej. K. B.

8 5. Czy chciałabyś, aby w sklepiku szkolnym
dostępne były produkty naturalne? -Nie. 6. Czy chciałabyś, aby menu szkolnej stołówki zostało zmienione poprzez wprowadzenie do niego większej ilości produktów lokalnych? -Tak. 7. Czy interesujesz się tym, co tak naprawdę jesz? 8. Czy idąc na zakupy czytasz etykiety? 9. Na co zwracasz uwagę kupując określony produkt? -Wygląd.

9 1. Czy wiesz co to jest ekorozwój. -Tak. 2
1. Czy wiesz co to jest ekorozwój? -Tak. 2. Czy uważasz, że problemy związane z ekologią są istotne? -Zdecydowanie nie. 3. Z jakimi zachowaniami kojarzy Ci się pojęcie „ekorozwój”? -Sadzenie nowych drzew, -Uprawa i rozprowadzanie zdrowej żywności, -Zmniejszenie zużycia prądu i wody w gospodarstwach domowych. 4. Co sądzisz o żywności z importu? -Jest gorsza od lokalnej. D. N.

10 5. Czy chciałbyś, aby w sklepiku szkolnym
dostępne były produkty naturalne? -Nie. 6. Czy chciałbyś, aby menu szkolnej stołówki zostało zmienione poprzez wprowadzenie do niego większej ilości produktów lokalnych? 7. Czy interesujesz się tym, co tak naprawdę jesz? -Okazyjnie. 8. Czy idąc na zakupy czytasz etykiety? 9. Na co zwracasz uwagę kupując określony produkt? -Cena.

11 K. K. 1. Czy wiesz co to jest ekorozwój? -Tak.
2. Czy uważasz, że problemy związane z ekologią są istotne? -Zdecydowanie tak. 3.Z jakimi zachowaniami kojarzy Ci się pojęcie „ekorozwój”? -Sadzenie nowych drzew, -Uprawa i rozprowadzanie zdrowej żywności -Ograniczenie emisji dwutlenku węgla do atmosfery. 4. Co sądzisz o żywności z importu? -Jest gorsza od lokalnej. K. K.

12 5. Czy chciałabyś, aby w sklepiku szkolnym
Dostępne były produkty naturalne? -Tak, np. sałatki 6. Czy chciałabyś, aby menu szkolnej stołówki zostało zmienione poprzez wprowadzenie do niego większej ilości produktów lokalnych? -Nie. 7. Czy interesujesz się tym, co tak naprawdę jesz? -Okazyjnie. 8. Czy idąc na zakupy czytasz etykiety? -Tak. 9. Na co zwracasz uwagę kupując określony produkt? -Cena.

13 D. P. 1. Czy wiesz co to jest ekorozwój? -Nie.
2. Czy uważasz, że problemy związane z ekologią są istotne? -Chyba tak. 3. Z jakimi zachowaniami kojarzy Ci się pojęcie „ekorozwój”? -Budowanie oczyszczalni, -Wykorzystywanie naturalnych źródeł energii, -Zmniejszenie zużycia prądu i wody w gospodarstwach domowych. 4. Co sądzisz o żywności z importu? -Jest gorsza od lokalnej. D. P.

14 5. Czy chciałbyś, aby w sklepiku szkolnym
dostępne były produkty naturalne? -Nie. 6. Czy chciałbyś, aby menu szkolnej stołówki zostało zmienione poprzez wprowadzenie do niego większej ilości produktów naturalnych. -Tak. 7. Czy interesujesz się tym, co tak naprawdę jesz? -Okazyjnie. 8. Czy idąc na zakupy czytasz etykiety? 9. Na co zwracasz uwagę kupując określony produkt? -Cena.

15 N. H. 1. Czy wiesz co to jest ekorozwój? -Nie.
2. Czy uważasz, że problemy związane z ekologią są istotne? -Nie mam zdania. 3. Z jakimi zachowaniami kojarzy Ci się pojęcie „ekorozwój”? -Segregacja odpadów, -Recykling, -Sadzenie nowych drzew. 4. Co sądzisz o żywności z importu? -Jest lepsza od lokalnej. N. H.

16 5. Czy chciałabyś, aby w sklepiku szkolnym
dostępne były produkty naturalne? -Nie. 6. Czy chciałabyś, aby menu szkolnej stołówki zostało zmienione poprzez wprowadzenie do niego większej ilości produktów lokalnych? 7. Czy interesujesz się tym, co tak naprawdę jesz? 8. Czy idąc na zakupy czytasz etykiety? 9. Na co zwracasz uwagę kupując określony produkt? -Wygląd.

17 A. K. 1. Czy wiesz co to jest ekorozwój? -Nie.
2. Czy uważasz, że problemy związane z ekologią są istotne? -Chyba tak. 3. Z jakimi zachowaniami kojarzy Ci się pojęcie „ekorozwój”? -Segregacja odpadów, -Recykling, -Sadzenie nowych drzew. 4. Co sądzisz o żywności z importu? -Jest gorsza od lokalnej. A. K.

18 5. Czy chciałbyś, aby w sklepiku szkolnym
dostępne były produkty naturalne? -Nie. 6. Czy chciałbyś, aby menu szkolnej stołówki zostało zmienione poprzez wprowadzenie do niego większej ilości produktów lokalnych? 7. Czy interesujesz się tym, co tak naprawdę jesz? 8. Czy idąc na zakupy czytasz etykiety? 9. Na co zwracasz uwagę kupując określony produkt? -Cena.

19 DZIĘKUJEMY ZA UWAGĘ! ;-)


Pobierz ppt "Weronika Majewska Karolina Mokrzan"

Podobne prezentacje


Reklamy Google