Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Katarzyna Wojtkowska i maria kotlarz

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Katarzyna Wojtkowska i maria kotlarz"— Zapis prezentacji:

1 Katarzyna Wojtkowska i maria kotlarz
BYĆ JAK LEONARDO DA VINCI Katarzyna Wojtkowska i maria kotlarz

2 6c postanowiła wziąć udział w projekcie ‘’Być jak Leonardo Da Vinci’’
6c postanowiła wziąć udział w projekcie ‘’Być jak Leonardo Da Vinci’’. W tej prezentacji postanowiłyśmy pokazać wam jak ciekawa okazała się nasza współpraca. Ubliżymy wam jego twórczość i pracę. DZIEŁA 6C

3 NASZA PRACA NA LEKCJI Jesteśmy bardzo pracowitą klasą, oto parę zdjęć obrazujących naszą ciężką pracę. Poświęciliśmy na to 3 lekcje techniki.

4 PRACA Z KSIĄŻKĄ Pani dyrektor udostępniła nam swą ulubioną książkę z wynalazkami Leonarda Da Vinci. Bez niej nasze prace nie byłyby takie efektowne. Dziękujemy !

5 I oto co wykonaliśmy Ten slajd podsumowuje naszą pracę. Daliśmy się sfotografować, aby uwiecznić to co wykonaliśmy. Zwróćcie uwagę na dokładność prac. Każdy uczeń poczuł się jak Leonardo Da Vinci Czołg oblężniczy dziewczynek Natalki i Magdy, ale także drugi chłopców Krzyśka i Kamila. Klaudia i Oliwia zrobiły makietę wyrzutni.

6 WSZYSTKIM SIĘ BARDZO PODOBAŁO ! KONIEC !
Prace i projekty zrobione przez klasę 6c, zostały umieszczone w klasie historycznej. Goście z Wielkiej Brytanii, którzy do nas przyjechali w odwiedziny, oglądali je z wielkim zainteresowaniem. Bardo im się podobało. 6c udowodniła, że jest twórcza. KONIEC !


Pobierz ppt "Katarzyna Wojtkowska i maria kotlarz"

Podobne prezentacje


Reklamy Google