Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego."— Zapis prezentacji:

1 Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

2 Informacyjnej Wiedza i umiejętności Dodatkowe ćwiczenia Sprawdź, czy potrafisz? Zadanie domowe Zaprojektowane dla Was lekcje będą składały się z 5 części:

3 Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego numer i temat lekcji, datę i godzinę rozpoczęcia zajęć cele lekcji osiągnięcia ucznia

4 Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego W tej części będą znajdowały się materiały edukacyjne wykorzystywane na zajęciach on-line (synchronicznych) oraz dodatkowe, które posłużą do samokształcenia tj.: prezentacje multimedialne, filmy, dźwięki, schematy, zdjęcia, ankiety, czaty, fora, linki do ciekawych zasobów internetowych itd. Zajęcia on-line prowadzone przez nauczyciela na odległość, ale w czasie rzeczywistym tzw. synchroniczne, oznaczone są symbolem T0 (skrót od słowa TransmisjaOnline). Po kliknięciu na nazwę, która znajduje się obok tego symbolu zalogujesz się do lekcji, na której będzie czekał na ciebie nauczyciel oraz inni uczniowie twojej klasy.

5 Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego W tej części będą umieszczane dodatkowe ćwiczenia i zadania do samodzielnego rozwiązania w dowolnym czasie. Rozwiązania tych aktywności będą omówione na początku następnych zajęciach synchronicznych z nauczycielem.

6 Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego W tej części będą umieszczane quizy, krzyżówki, testy i inne aktywności, które mają na celu sprawdzenie twojej wiedzy i umiejętności zdobytej w czasie omawianego materiału.

7 Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Tutaj będą umieszczane treści zadań domowych, lecz nie muszą one występować po każdej lekcji, dlatego też zamiast zadania możesz zobaczysz następującą informację:Nie ma zadania domowego.

8 Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Dziękuję za uwagę i zapraszam na następne zajęcia online


Pobierz ppt "Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego."

Podobne prezentacje


Reklamy Google