Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

To jest lotnisko w (Gdańsk)…….

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "To jest lotnisko w (Gdańsk)……."— Zapis prezentacji:

1 To jest lotnisko w (Gdańsk)…….

2 To jest samolot do (Rzym)……. Na (pokład)……
To jest samolot do (Rzym)…….. Na (pokład)…….jest: pasażer z (Portugalia)…. pasażerka z (Anglia)…… pasażer z (Polska, Sopot)……. pasażerka z (Francja)…….. Pasażerka z (Gdynia)……..

3 To jest Ola. Ona jest (Polka)…
To jest Ola. Ona jest (Polka)…..i ona jest…… Ona lubi (kawa, z, mleko, bez cukier)……. Ona interesuje się(historia, geografia)……. Ona studiowała (filologia angielska)…….. Ola jest (ładna, zgrabna kobieta)…….. Ona ma w (dom)…..(czarny kot i biały pies)…. Ola kocha(Tomek)……..

4 To jest Tomek. On jest z (Polska)….
Tomek pracuje na (lotnisko)……….. Tomek pracował w (duża korporacja)……on był(menager)….ale był nieszczęśliwy .On decydował się zmieniać (praca)…….. Teraz on jest szczęśliwy On kocha (Ola)…….ale on nigdy nie mówił, że kocha. On jest nieśmiały.

5 To jest Nuno. On jest z (Portugalia) ………… On jest (biznesmen)…
To jest Nuno. On jest z (Portugalia) ………… On jest (biznesmen)….i pracuje w (Gdańsk)…… On ciągle pracuje i lata z(Rzym)….do (Gdańsk)….. On nigdy nie ma (czas)……. On kocha (praca)……….

6 To jest Anna. Ona jest z (Francja)….
Ona pracuje z Nuno. Ona nie lubi(praca)……ona chce mieć (rodzina)…… Ona pasjonuje się(francuskie wina)…….. Ona chce mieć(winiarnia)…….na (południe)….(Francja)……..

7 To jest Mateusz. On jest (znany chirurg plastyczny)…. w (Sopot)……
To jest Mateusz. On jest (znany chirurg plastyczny)….w (Sopot)……..On leci na sympozjum do (Rzym)….. On wczoraj operował (znana polska aktorka)…….. Ona zmieniała (nos, usta)…….i………..

8 To jest Kate. Ona jest z (Anglia)
To jest Kate. Ona jest z (Anglia)......ona odwiedzała w (Polska)……(chłopak)Oni są(para)…….Jej chłopak nazywa się Damian. On jest (barman)…….Kate jest(studentka)……..Oni planują(ślub)……..Teraz Kate leci do (Rzym)……na uniwersytet.

9 To jest Damian. On żegna (dziewczyna)……… On mieszka w (Polska)…
To jest Damian. On żegna (dziewczyna)……… On mieszka w (Polska)…..ona mieszka w (Anglia)…..ale studiuje (architektura)…..w (Rzym)………..

10 To jest Wanda. Ona zawsze spóźnia się. Ona nie jest punktualna
To jest Wanda. Ona zawsze spóźnia się. Ona nie jest punktualna. Ona pracuje w (parlament)………. Ona ma (rodzina)……w (Rzym)…..Jej mąż jest( konsul) w (Watykan)……..

11 To jest pilot Adam. On jest z (Polska)…
To jest pilot Adam. On jest z (Polska)….. On interesuje się (muzyka rockowa )….. On lubi jeść (czekolada)………… On lubi czytać( książki kryminalne)………

12 Oni wsiadają do (samolot)……za 10 minut oni startują Oni czekają na (Wanda)……


Pobierz ppt "To jest lotnisko w (Gdańsk)……."

Podobne prezentacje


Reklamy Google