Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Przedstawiamy uzdolnienia uczniów klasy III b

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Przedstawiamy uzdolnienia uczniów klasy III b"— Zapis prezentacji:

1 Przedstawiamy uzdolnienia uczniów klasy III b
Zdolności klasa III b Przedstawiamy uzdolnienia uczniów klasy III b

2 Martyna Dolata Martynka ładnie recytuje wiersze, tańczy i śpiewa. Ma poczucie rytmu. Jest kreatywna i zawsze potrafi znaleźć sobie zajęcie. Bardzo chętnie wszystkim pomaga.

3 Kamil Garcarek Jak widać na zdjęciu jedną z wielu pasji Kamila jest piłka nożna. Kamil zaciekle śledzi rozgrywki polskich i europejskich klubów piłkarskich oraz poczynania ulubionych zawodników. Jego ulubionym zespołem jest Real Madryt, a zawodnikiem Cristiano Ronaldo. Sam też trenuje od kilku lat w lokalnym klubie "Korona Zakrzewo", który od jesieni występuje w lidze WZPN Orlik. Następną jego pasją sportową jest Karate, które uprawia nieustannie od przedszkola. Obecnie posiada pomarańczowy pas, a przygotowuje się do egzaminu na zielony. Kamil oprócz sportowych zainteresowań również posiada uzdolnienia manualno-plastyczne. Łącząc różne techniki tworzy ciekawe prace, a także chętnie uczęszcza na kółko plastyczne. Buduje niesamowite kompozycje z klocków lego wg własnego projektu, dbając o każdy szczegół. Bardzo lubi matematykę. Jest dociekliwy, lubi drążyć interesujący go temat aż pozyska wszystkie potrzebne mu informacje. Interesują go wszelkiego rodzaju programy naukowo- techniczne oraz przyrodniczo-podróżnicze.

4 Mateusz Łakomy Mateusz od najmłodszych lat lubi budować z klocków Lego. Buduje od 3 roku życia i bez problemu radzi sobie z każdym stopniem trudności klocków. Nie tylko składa modele z instrukcji, ale tworzy własne. Jego konstrukcje są dobrze przemyślane, złożone z wielu dopracowanych elementów odwzorowujących rzeczywiste przedmioty. Mateusz ma dużą wyobraźnię przestrzenną, co mu pozwala tworzyć coraz lepsze projekty.

5 Jakub Karcz Kuba posiada umiejętność szybkiego uczenia się tekstu na pamięć oraz zdolności pływackie (od 4 lat w szkółce City-Zen). Zdobył III miejsce w zawodach pływackich w czerwcu 2013 (w swojej kategorii wiekowej). Jest bardzo dobrym pomocnikiem/napastnikiem w piłkarskiej drużynie Korona Zakrzewo. Bardzo dobrze gra w grę zręcznościową „piłkarzyki” Doskonale radzi sobie z nauką języka angielskiego ( 3 rok nauki pozaszkolnej).

6 Zuzanna Duszyńska Jednym z wielu zainteresowań Zuzi jest gotowanie. Bez problemu przygotuje smaczne naleśniki z konfiturą lub czekoladą. Drugim talentem, z którego może być dumna jest pływanie. Właśnie podczas przerwy świątecznej brała pierwszy raz udział w zawodach pływackich, w których to na 27 miejsc Zuzia zajęła 9. Dzielnie ćwiczy choć nie zawsze jest łatwo i lekko.

7 Kacper Wojtan Kacper jest uzdolniony w sferze sportowej. Gra w piłkę nożną w lokalnym klubie „Korona Zakrzewo”. Potrafi odnaleźć się na każdej pozycji. Od piątego roku życia trenuje również karate. Obecnie posiada pomarańczowy pas. Kacper przejawia też zdolności intelektualne. Jest dobrym graczem w szachy. Oprócz tego chętnie tańczy.


Pobierz ppt "Przedstawiamy uzdolnienia uczniów klasy III b"

Podobne prezentacje


Reklamy Google